Luquinhas

i

Autor: PAP / Piotr Nowak Luquinhas

Legia Warszawa - Bodo/Glimt SKRÓT MECZU: Wojskowi rozgromili Mistrzów Norwegii 14 lipca!

2021-07-15 12:17

W środę, 14 lipca, rozegrano mecz rewanżowy Legia Warszwa - Bodo/Glimt. Wojskowi z Norwegii przywieźli punktową zaliczkę. Przed drugim starciem trener Michniewicz zapewniał, że nie będą jej bronić, tylko grać o kolejne zwycięstwo. Dotrzymał złożonej deklaracji, dzięki czemu Wojskowi pokonali w Warszawie Mistrzów Norwegii! W naszym artykule znajdziecie skrót meczu.

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - skrót meczu ze środy, 14 lipca, to coś, czego poszukują kibice Wojskowych po spotkaniu I rundy eliminacji dla Ligi Mistrzów. Warszawski klub podejmował u siebie mistrzów Norwegii, których wcześniej pokonał na wyjeździe. Norwegowie po pierwszym meczu mieli do odrobienia jednobramkową stratę. Dzięki zmianom UEFA, przez które bramki wyjazdowe nie liczą się już podwójnie, Bodo/Glimt liczyli na szansę pokonania Legionistów. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała ich marzenia. Na Łazienkowskiej 3. Wojskowi dali przykład wspaniałego futbolu i pokonali norweski klub 2 - 0 uzyskując tym samym wynik 5 - 2 w dwumeczu. Legia Warszawa szykuje się już na rywala w 2. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. A jak wyglądał mecz z 14 lipca? Skrót w dalszej części artykułu.

Sonda
Legia Warszawa - czy awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?
Futbologia gala

Skrót meczu Legia Warszawa - Bodo/Glimt - gole spotkania

Mecz przeciwko Bodo/Glimt rozpoczął się o 20:00 na stadionie Legii Warszawa. Bodo/Glimt, co trzeba im przyznać, wykazali się dużą determinacją i zajadłością. Legioniści byli jednak przygotowani na Norwegów. W 40 minucie spotkania pierwszego gola strzelił Luquinhas, który do siatki rywali trafiał także w poprzednim spotkaniu. Brazylijczyk błyszczał przez cały środowy mecz. Znakomity znów okazał się także debiutujący tydzień wcześniej Mahir Emreli. Bramki nie strzelił, ale na boisku udowadniał, że doskonale zgrywa się z pozostałymi zawodnikami drużyny. Ponadto stworzył kilka ładnych okazji do strzału. Bodo/Glimt wykończył jednak Tomáš Pekhart. Zdobył gola już w doliczonym czasie drugiej połowy. Sny Bodo/Glimt o Lidze Mistrzów zostały rozwiane. Poniżej znajdziecie skrót wideo całego meczu Legia Warszawa - Bodo/Glimt 14.07.

Źródło: Legia Warszawa - Bodo/Glimt SKRÓT MECZU: Wojskowi rozgromili Mistrzów Norwegii 14 lipca!