Kubota

i

Autor: kubotastore.pl Kubota

KUBOTA - klapki w barwach tęczy na Pride Month. Wyjątkowa kolekcja firmy

2021-06-04 14:04

Firma sprzedająca kultowe klapki zaangażowała się w Pride Month. Z tej okazji przygotowano specjalną kolekcję KUBOTA w barwach tęczy. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule.

KUBOTA - klapki tej firmy w naszym kraju uchodzą za kultowe. Obuwie KUBOTA stało się popularne w latach 90, kiedy to klapki można było kupić niemal na każdym bazarze. Z czasem popularność i rozpoznawalność firmy bardzo wzrosła, czego jedną z przyczyn był sentyment konsumentów do marki. Dziś KUBOTA przygotowuje oryginalne kolekcje klapek i odzieży, a także angażuje się w wiele społecznych akcji. Niedawno firma postanowiła wypuścić specjalną kolekcję z okazji Pride Month. Tęczowe klapki, które można znaleźć w ofercie firmy, to wsparcie społeczności LGBT+. Oprócz tego KUBOTA przygotowała akcję #silateczy i nagrała wideo na Pride Month. Znajdziecie je w tym artykule.

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

KUBOTA na Pride Month - tęczowe klapki w specjalnej kolekcji

KUBOTA wypuszcza kolekcję klapek i ubrań na Pride Month. 5 zł z każdego produktu zostanie przekazane na rzecz Kampanii Przeciw Homofobii. Co ciekawe to nie pierwsza taka kolekcja firmy KUBOTA. Pierwsze tęczowe klapki powstały w 2019 roku. Rok później powstała nowa seria. W najnowszej kolekcji, oprócz klapek, dostępne są koszulki, torby, skarpetki i plakaty. Całą kolekcję można zobaczyć na stronie KUBOTA Store.

Siła Tęczy - KUBOTA wypuszcza wideo z okazji Pride Month

Tęczowa kolekcja to nie jedyne działanie firmy wspierające społeczność LGBT+. W sieci znalazło się wideo, w którym wypowiadają się przedstawiciele KUBOTY i innych firm zaangażowanych w walkę z homofobią. Zobaczycie je poniżej.

Źródło: KUBOTA - klapki w barwach tęczy na Pride Month. Wyjątkowa kolekcja firmy