Ktoś skaził kanał w Aninie - tęczowy szlam na wodzie [ZDJĘCIA]

2021-12-09 13:13

Na powierzchni wody widać było mieniącą się różnymi barwami ciecz. To prawdopodobnie substancja ropopochodna. Ktoś wlał ją do kanału Nowa Ulga w Aninie. Więcej o sprawie dowiecie się z naszego artykułu.

O zdarzeniu poinformowała warszawska straż miejska. W środę, 8. grudnia ktoś zanieczyścił kanał Nowa Ulga w Aninie. Strażnicy z Oddziału Ochrony Środowiska otrzymali zgłoszenie przed godziną 10:00. Ciek na terenie dzielnicy Wawer został zanieczyszczony przez wylanie do niego najprawdopodobniej substancji ropopochodnych. Świadczyła o tym tęczowa, zawiesista substancja widoczna na powierzchni wody. Funkcjonariusze sprawdzili Nową Ulgę na odcinku od ulicy Widocznej do Kajki i potwierdzili skażenie. Pobrano próbki do badań, a na miejsce wezwano straż pożarną.

Chciał wyłudzić 25 tysięcy złotych „na policjanta'! Złapali go na gorącym uczynku

Cztery jednostki straży pożarnej usuwały skażenie!

Kanał oczyszczać musiały aż cztery jednostki straży pożarnej! Kosztami za akcję w takich wypadkach obarczany jest sprawca. Kłopot w tym, że na chwile obecną nie wiadomo, kto wylał substancję do Nowej Ulgi. Sprawą prawdopodobnie zajmie się policja.

Źródło: strazmiejska.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Ktoś skaził kanał w Aninie - tęczowy szlam na wodzie [ZDJĘCIA]