Mateusz Morawiecki

i

Autor: AP Luzowanie obostrzeń. Dyskoteki, kina i teatry z nowymi limitami

Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i Ministra Zdrowia: 10.06.2021. Kolejne obostrzenia będą zniesione?

2021-06-10 14:34

Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i Ministra Zdrowia: 10.06.2021. Kolejne obostrzenia będą zniesione? Co ogłoszą Minister Zdrowia i Mateusz Morawiecki? O której i gdzie oglądać konferencję? W Polsce głośno mówi się o zmianach związanych z noszeniem maseczek w zamkniętych pomieszczeniach i nowych zasadach dotyczących szczepień. Czego należy się spodziewać?

Spis treści

  1. Konferencja prasowa Ministra Zdrowia: o której oglądać 10 czerwca?
  2. Konferencja premiera i Ministra Zdrowia 14.04.2021: gdzie oglądać na żywo w TV i online?

 Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i Ministra Zdrowia: 10.06.2021. Kolejne obostrzenia będą zniesione? O której się odbędzie? Gdzie oglądać konferencję premiera? Szef rządu ma przedstawić informacje o obostrzeniach w Polsce. Mateusz Morawiecki wraz z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim mają przypomnieć harmonogram łagodzenia obostrzeń, a być może także przedstawić plan odmrażania kolejnych branż. Czekamy również na informacje odnośnie szczepień dzieci poniżej 12 roku życia.

Fani uczcili 83. rocznicę urodzin Violetty Villas

Konferencja prasowa Ministra Zdrowia: o której oglądać 10 czerwca?

Centrum Informacyjne Rządu zawiadamia, że dzisiaj, tj. 10 czerwca br., o godz. 15.30 odbędzie się konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Konferencja premiera i Ministra Zdrowia 14.04.2021: gdzie oglądać na żywo w TV i online?

Konferencja prasowa 14 kwietnia transmitowana będzie przez największe stacje informacyjne takie jak: TVN24, Polsat News i TVP Info. Publiczny nadawca dodatkowo prowadzi bezpłatny streaming swojej telewizji informacyjnej. Tam również będzie można obejrzeć konferencję. Wystąpienie transmitowane są również w mediach społecznościowych. Każda konferencja prasowa rządzących jest udostępniana zarówno na Facebooku jak i Twitterze.

Źródło: Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i Ministra Zdrowia: 10.06.2021. Kolejne obostrzenia będą zniesione?