Kino na życzenie? To możliwe dzięki Muzeum Warszawy!

2021-02-19 13:19 alg
Kino na życzenie
Autor: Muzeum Warszawy

Bez tłumów i kolejek do kasy, za to w gronie przyjaciół- Muzeum Warszawy fanom filmów proponuje zorganizowanie prywatnego seansu w Kinie Syrena, mieszczącym się w podziemiach Starego Miasta. Dorośli mogą wybierać spośród najlepszych filmów europejskich, jest też repertuar dla najmłodszych.

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16

Kino na życzenie? To możliwe w podziemiach Muzeum Warszawy!

Wszystkim którzy mają ochotę na dobry film, ale wolą uniknąć tłumów, muzeum oferuje... wynajęcie sali w Kinie Syrena.

"Zorganizuj prywatny pokaz filmy dla rodziny, dzieci czy znajomych. Jest to wyjątkowy i ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu na zamkniętej sali kinowej w samym centrum starego miasta" - mówi Nicole Grodzka z Działu Edukacji Muzeum Warszawy.

Z powodów epidemicznych, w czasie seansu na sali mogą jednocześnie przebywać 23 osoby- w przygotowanym repertuarze coś dla siebie znajdą zarówno dorośli jak i dzieci.

"Dla dorosłych mamy przygotowane trzy filmy wybrane z programu Międzynarodowego Festiwalu Nowe Horyzonty. Są też propozycje dla dzieci, te z kolei z festiwalu Kino Dzieci"- dodaje Grodzka.

Więcej informacji o przygotowanych filmach oraz o akcji "Kino na życzenie" znajdziecie na stronie internetowej Muzeum Warszawy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!