Kim jest ten mężczyzna? Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości

i

Autor: pixabay.com Kim jest ten mężczyzna? Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości

KIM ON JEST? Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości nieprzytomnego mężczyzny [ZDJĘCIA]

2022-02-09 14:25

Ten mężczyzna do szpitala na Szaserów trafił we wtorek, 1. lutego. Od tamtego czasu nie odzyskał przytomności. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego personaliów. My również włączamy się w to działanie. W artykule znajdziecie zdjęcia nieznanego mężczyzny w śpiączce. Być może uda wam się go zidentyfikować.

Kim jest mężczyzna przebywający w szpitalu na Szaserów? Możecie pomóc w jego identyfikacji. Czynności związane z ustaleniem jego personaliów prowadzą Policjanci Wydziału Kryminalnego. Został tam przywieziony przez zespół Pogotowia Ratunkowego 1 lutego 2022 roku około 22.00 z ulicy Grochowskiej 178/184. Od tamtego czasu mężczyzna nie odzyskał przytomności. Niestety jego dane osobowe nie są znane. Policjanci proszą o pomoc wszystkie osoby, które mogą go znać. Włączamy się w działania. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis i udostępnione przez policję zdjęcia oraz informacje kontaktowe.

Okradli strażaków, którzy zbierają pieniądze na nowy wóz strażacki

Rysopis i zdjęcia mężczyzny ze szpitala na Szaserów

Rysopis:

  • wzrost: 170-175 cm
  • sylwetka: otyła
  • głowa: ogolona
  • nos: duży
  • uszy: duże

Zdjęcia mężczyzny znajdziecie w poniższej galerii.

Kontakt z policją w sprawie nieprzytomnego mężczyzny

Wszyscy, którzy znają mężczyznę ze zdjęć, widzieli go wcześniej lub mogą w jakikolwiek sposób pomóc w ustaleniu jego danych osobowych, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub pod numer telefonu 47 723-69-24, (047) 723-82-39 w godz. 8.00-16.00 lub czynny całą dobę 47 723-76-55.

Źródło: pragapd.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: KIM ON JEST? Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości nieprzytomnego mężczyzny [ZDJĘCIA]