Joe Exotic wyjaśnił, dlaczego Donald Trump go nie ułaskawił

i

Autor: screen: https://twitter.com/joe_exotic/status/1351961406355222530

Joe Exotic wyjaśnił, dlaczego Donald Trump go nie ułaskawił

2021-01-25 9:50

Gdy Donald Trump kończył swoją prezydenturę, ułaskawił wiele osób, a pewnym wyjścia na wolność był także Joe Exotic, który nagrał nawet podziękowania. Jak wiemy, Trump nie ułaskawił słynnego króla tygrysów, a ten postanowi ujawnić, dlaczego tak się stało.

Joe Exotic jest postacią, która dzięki serialowi Netflixa zyskała niesamowitą popularność. Przebywający obecnie w więzieniu król tygrysów, był przekonany, że zostanie ułaskawiony w ostatnich dniach prezydentury Donalda Trumpa. Pewność siebie Exotica była tak duża, że ten nawet nagrał podziękowania, zanim było wiadomo cokolwiek o ułaskawieniu. Jak wiemy, Joe nie został ułaskawiony i teraz postanowił wytłumaczyć, skąd taka decyzja.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Joe Exotic wyjaśnił, dlaczego nie został ułaskawiony przez Donalda Trumpa

Jak napisał na swoim twitterowym koncie Joe Exotic: 

Byłem zbyt niewinny i zbyt gejowski, żeby zasłużyć na ułaskawienie Trumpa. Liczyłem coś dla Dona Jr tylko kiedy musiał napisać o mnie komentarz, żeby zwiększyć zasięgi swoich postów w mediach społecznościowych. Ale byliśmy głupi, wierząc, że naprawdę stał na straży równości wobec prawa. Liczą się dla niego jego skorumpowani przyjaciele.

Przypomnijmy, to nie koniec obecności Joe Exotica w mediach! Powstaje fabularny film o ekscentrycznym królu tygrysów, a w główną rolę ma wcielić się Nicolas Cage. Co ciekawe, powstaje także dokument o Carole Baskin, która była główną przeciwniczką Exotica.