Jedzenie z mikrofali jest  zimne w środku? Robisz JEDEN podstawowy błąd!

i

Autor: Pixabay.com

Jedzenie z mikrofali jest zimne w środku? Robisz JEDEN podstawowy błąd!

2021-09-16 9:17

Jedzenie z mikrofali jest gorące na zewnątrz, a zimne w środku? Znasz to, prawda? Zamiast się denerwować albo przegrzewać posiłek - zastosuj jedną PROSTĄ zmianę! Filmik na TIkToku robi furorę!

Gdyby istniała lista rzeczy ułatwiających nam życie codzienne - mikrofalówka byłaby z pewnością na początku tej listy. Przydaje się zarówno w biurze, jak i w domu, dzięki niej szybko podgrzewamy przygotowane wcześniej posiłki czy rozmrażamy produkty. Często zdarza się jednak, że po wyjęciu część potrawy jest ciepła (wręcz gorąca), a część - zwykle środek - zimny czy zamrożony. TikTokerka podpowiedziała prosty sposób, jak tego uniknąć.

Filmik instruktarzowy pokazuje krok po kroku jak przygotować tanie w ten sposób, żeby było idealnie ciepłe. Jaka jest złota rada TikTokerki? Metoda okazuje się banalnie prosta! 

Tanya, prowadząca profil Tanya Home Inspo na TikToku pokazuje, że wystarczy ustawić naczynie z jedzeniem nie na środku talerza mikrofali, a z brzegu. Wtedy będzie się kręcić i lepiej zbierać ciepło z grzałki.

Agnieszka Chylińska przerwała występ w Mam Talent!
Źródło: Jedzenie z mikrofali jest zimne w środku? Robisz JEDEN podstawowy błąd!