Dart  Klub Falcon

i

Autor: Materiały prasowe

FALCON

I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w darta. Najważniejsze informacje na temat wydarzenia

2023-11-28 11:09

W Warszawie w dniach 1-3 grudnia odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w darta. Seria turniejów zaplanowana na 3 dni organizowana jest przez Stowarzyszenie Promocji Darta „Promodart” i klub bilardowy FALCON z warszawskiego Tarchomina. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowych Burmistrza Dzielnicy Białołęka, który również ufunduje turniejowe puchary i dokona ich wręczenia. Patronami medialnymi imprezy zostali Radio ESKA, Radio ESKAROCK oraz portal muzyczny Strefa Music Art.

Turniej odbędzie się w Klubie Bilardowym Falcon przy ulicy Myśliborskiej 114 i będzie rozgrywany na 20 tarczach. Organizatorzy zaplanowali 4 turnieje: Par, Kobiet, Juniorów oraz Indywidualny, rozłożone na 3 dni.

Turniej Par odbędzie się w piątek o godzinie 19, Turniej Juniorów, Kobiet oraz faza grupowa Turnieju Indywidualnego odbędą się w sobotę. Na niedzielę przewidziano fazę pucharową Turniej Indywidualnego.

I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w darta - nagrody

Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody dla finalistów turnieju począwszy od nagród pieniężnych, gdzie pula nagród w turnieju głównym wynosi 5000 zł, poprzez nagrody rzeczowe od partnerów wydarzenia w postaci zestawów narzędzi od NEOTOOLS czy bony w sklepie darterskim Bestdart, na pamiątkowych dyplomach i pucharach od białołęckiego ratusza kończąc.

Atrakcje I Otwartych Mistrzostw Warszawy w darta

Nie lada atrakcją będzie prowadzenie transmisji online z całego wydarzenia przez 3 dni trwania turnieju. Wydarzenie będzie można śledzić na żywo na YouTube. Komentarze zaprzyjaźnionych komentatorów i wywiady pomeczowe z zawodnikami dopełnią program transmisji. Mamy nadzieję, że zawodnicy i kibice docenią ten element turnieju i przyczyni się to do promocji darta w Warszawie i nie tylko, jako widowiskowego wydarzenia wartego śledzenia i zachęci szersze rzesze domorosłych darterów do integracji z działającą już społecznością darterską.

I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w darta

i

Autor: Materiały prasowe

Jest to pierwsza tego typu impreza w Warszawie objęta patronatem władz lokalnych. Mamy nadzieję, że przerodzi się to seryjne wydarzenie i będzie szerokim echem odbijało się w nie tylko lokalnych mediach, przynosząc rozgłos tej fascynującej dyscyplinie sportu, ale także wypromuję dzielnicę Białołęka, jako lokalną potęgę darterską a samą Warszawę jako miasto, gdzie dart się rozwija i daje możliwości pokazania się zawodnikom z całej Polski i walkę o atrakcyjne, jak na ten etap rozwoju dyscypliny nagrody.

Link do Wydarzenia: https://www.facebook.com/events/7002390949823033