Dariusz Szpakowki palił papierosa podczas meczu, gdy Islandia strzelała nam gola. Zakulisowe wideo hitem sieci

i

Autor: Screen YouTube/TVP Sport Dariusz Szpakowski poczuł luz podczas komentowania meczu

Dariusz Szpakowki palił papierosa podczas meczu, gdy Islandia strzelała nam gola. Zakulisowe wideo hitem sieci

2021-06-10 10:53

To jest hit. Dariusz Szpakowski komentował mecz Polska-Islandia i... puszczał sobie "dymka". W tym momencie rywale strzelili nam bramkę. Wideo pokazujące kulisy pracy słynnego komentatora sportowego jest już hitem sieci. Zobaczcie.

Dariusz Szpakowski pali papierosa podczas meczu Polska-Islandia. Wideo hitem sieci

Na Youtubowym kanale TVP Sport pojawiło się wideo pokazujące kulisy pracy komentatorów podczas meczu Polska-Islandia. Tylko w dwa dni niemal 50 tysięcy osób zobaczyło w jaki sposób mecze komentuje Dariusz Szpakowski. Głos legendarnego komentatora zna każdy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że pan Darek lubi sobie "puścić dymka". Jak się okazuje, papierosy popala również podczas... komentowania meczu. To wywołało wśród internautów wiele emocji. Niektórzy nazwali Dariusza Szpakowskiego "polskim Maurizio Sarrim", bo słynny włoski trener również lubi zapalić papierosa podczas meczu.

Pod słynnym już wideo pokazującym kulisy pracy Dariusz Szpakowskiego błyskawicznie pojawił się wysyp komentarzy. Część komentujących nie kryła oburzenia, mówiąc że to nieprofesjonalne, a na trybunach obowiązuje zakaz palenia. Byli też tacy, którzy chwalili słynnego komentatora za duży luz podczas wykonywania swoich obowiązków.

Dariusz Szpakowski komentuje mecze polskiej reprezentacji piłkarskiej od ponad 40 lat. Jego głos zna chyba każdy Polak. Choć wiele razy rozbawiał nas do łez swoimi wypowiedziami i wpadkami, wiele osób nie może sobie wyobrazić meczu polskiej reprezentacji bez Dariusza Szpakowskiego.

- Wiem, że dużo ludzi narzeka, ale jak się słyszy głos Szpakowskiego to ma się wrażenie, że dzieje się coś wyjątkowego, że ten mecz to będzie coś. Nawet jak jest to kopanina, to ten głos daje moc. Myli się często, ale to dlatego, że emocje, bardzo szybka mowa, wymyślanie niemalże na poczekaniu..Wielki szacunek - skomentował w serwisie YouTube pan Mateusz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Z numerem szczęsnym i nie tylko! Oto najśmieszniejsze wpadki komentatorów sportowych!

Źródło: Dariusz Szpakowki palił papierosa podczas meczu, gdy Islandia strzelała nam gola. Zakulisowe wideo hitem sieci [WIDEO]