BRUTALNIE POBILI NASTOLATKA - policja prosi o pomoc w ich namierzeniu [ZDJECIA]

2021-12-23 10:46

Stołeczna policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu osób, których wizerunki uchwycił monitoring. To sprawcy brutalnego pobicia nastolatka na Białołęce. Zobaczcie zdjęcia i sprawdźcie, czy rozpoznajecie któregoś z nich.

Policja szuka sprawców brutalnego pobicia na Białołęce! Do rozboju doszło 19. października 2021 roku przy ulicy Światowida 60b w Warszawie. Ofiarą padł nastolatek, którego pobito i pozbawiono  telefonu, słuchawek, kurtki znanej marki, butów i zapalniczki. Sprawcami najprawdopodobniej są młodzi mężczyźni, których uchwyciły tamtego dnia kamery monitoringu. Ich wizerunki zostały w grudniu opublikowane przez policję. Mundurowi proszą o wszelkie informacje, które pomogą ustalić ich tożsamość. My również włączamy się w poszukiwania. Zdjęcia podejrzanych znajdziecie w galerii, natomiast w dalszej części artykułu zamieszczamy ich rysopisy.

Podlaskie. Napad na TIR-a. Chodzi o grube miliony złotych.

Podejrzani o pobicie nastolatka - RYSOPISY CZTERECH MĘŻCZYZN

  • Pierwszy mężczyzna: wiek około 19 lat, wzrost około 166 cm, jest bardzo szczupły, włosy ciemne średniej długości, grzywka z przedziałkiem czesana na prawą stronę. Ubrany jest w czarną bluzę lub kurtkę z kapturem m-ki "NortFace", która na plecach posiada biało - czerwoną kratownicę z logotypami "NortFace", czarne spodnie z przetarciami na udach i kolanach i białym logiem na lewej tylnej kieszeni oraz czarne buty NIKE AIR MAX PLUS.
  • Drugi mężczyzna: wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała, ubrany jest w czarną kurtkę z kapturem m-ki "NorthFace z białym logiem na klatce piersiowej oraz plecach, czarną czapkę z daszkiem, niebieskie spodnie jeansowe z przetarciami na udach i kolanach, czarne buty NIKE AIR MAX z charakterystyczną wysoką podeszwą. Mężczyzna ma twarz zasłoniętą chustą.
  • Trzeci mężczyzna: wiek około 20 lat, wzrost około 180 cm, krępej budowy ciała, ubrany w czarną puchową kurtkę z kapturem oraz okrągłym logo na lewym ramieniu, czarną czapkę z daszkiem, czarne spodnie oraz czarne buty NIKE AIR MAX z charakterystyczną czarną podeszwą.
  • Czwarty mężczyzna: wiek około 20 lat, wzrost około 185-190 cm, wysportowana sylwetka, ubrany w czarną zimową czapkę, czarną kurtkę zimową pikowaną z logiem "Tommy Hilfiger" na lewej piersi i prawym ramieniu, czarne spodnie dresowe ze ściągaczami na kostkach i białymi sznurkami przy pasie, buty NIKE AIR MAX na wysokiej podeszwie z pomarańczowymi sznurowadłami.

Wszystkich posiadających jakiekolwiek informacje na temat tych mężczyzn mundurowi proszą o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 52 17, powołując się na numer l.dz. KP-D-I-6397/21. Informacje można też przekazywać, pisząc na adres: [email protected]. Komenda gwarantuje anonimowość!

Źródło: pragapn.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: BRUTALNIE POBILI NASTOLATKA - policja prosi o pomoc w ich namierzeniu [ZDJECIA]