Aresztowano go w urodziny. Policjanci postanowili wręczyć mu NIETYPOWY prezent!

2022-04-25 11:49

Poszukiwany od niemal 26 lat. Aresztowanie Allana Barrientosa delos Angelemiało być zwykłą procedurą. Jak się okazało - poszukiwany miał tego dnia urodziny. Policjanci postanowili wręczyć mu NIETYPOWY prezent!

Najbardziej poszukiwany mężczyzna z Palawan -  Allan Barrientos delos Angeles był poszukiwany za nielegalne posiadanie broni palnej i usiłowanie zabójstwa. Policja nie mogła wpaść na jego trop od 1996 roku. 

Kiedy policyjni śledczy z posterunku policji miejskiej Altavas w Aklan zobaczyli na karcie identyfikacyjnej, że w dniu jego aresztowania były to 44. urodziny Delosa Angeles, wpadli na pomysł, aby w jakiś sposób złagodzić jego stres.

"Nie mieliśmy pojęcia, że to jego urodziny i wiedzieliśmy o tym dopiero, gdy zobaczyliśmy to na jego dowodzie osobistym. Więc zapytaliśmy go, a potem powiedział nam, że to rzeczywiście jego urodziny "-

- powiedział porucznik policji Ryan Batadlan, oficer odpowiedzialny za komisariat policji miejskiej w Altavas cytowany przez portal Manila Bulletin. 

Kiedy policjanci dowiedzieli się, że mężczyzna w dniu zatrzymania obchodzi urodziny, postanowili zorganizować dla niego tort urodzinowy.

Ostatecznie, jak podaje portal Donald.pl, mężczyzna spędził noc w areszcie, a następnie wpłacił kaucję w wysokości 1 142,26 dolarów za nielegalne posiadanie broni i 3 807,53 dolarów za usiłowanie zabójstwa, po czym opuścił areszt.

Źródło: Aresztowano go w urodziny. Policjanci postanowili wręczyć mu NIETYPOWY prezent!