Urodziny

i

Autor: Pixabay.com/cbaquiran

Zwolnili go, bo wyszedł z WŁASNEJ IMPREZY urodzinowej. Dostał OGROMNE odszkodowanie!

2022-04-21 11:54

Aż 450 tys. dolarów dostał mieszkaniec Kentucky za to, że został zwolniony za opuszczenie własnej urodzinowej imprezy- niespodzianki. Mężczyzna pozwał firmę, która go zwolniła kiedy nie spodobała mu się urodzinowa impreza.

Kto z nas nie lubi imprez urodzinowych - oczywiście bywają takie osoby. Ale kiedy nasi współpracownicy specjalnie dla nas przygotowali urodzinowe atrakcje, to ciężko odmówić uczestniczenia we własnej imprezie! Niektórzy jednak potrafią nawet i w takim momencie  "postawić na swoim" i mogą mieć ku temu poważne powody. Całą historię, którą ciężko nam sobie wyobrazić opisuje portal businessinsider.com.pl. Doszło do niej w Covington w stanie Kentucky. 

To właśnie tam pracował Kevin Berling. W sierpniu 2019 r. powiedział swoim szefom w firmie Gravity Diagnostics, że nie chce świętować urodzin. Ale oni i tak wyprawili mu przyjęcie niespodziankę – czytamy w pozwie.

Zgodnie z aktami sądowymi hrabstwa Kenton uzyskanymi przez stację telewizyjną WKRC-TV, Kevin Berling cierpi na zaburzenia lękowe, które powodują u niego ataki paniki.

Kierownik działu w laboratorium medycznym Gravity Diagnostics stwierdził, że zapomniał, iż Berling powiedział, że nie chce świętować swoich urodzin. Na przyjęciu, które odbyło się podczas lunchu 7 sierpnia, Berling miał atak paniki i uciekł z miejsca zdarzenia do swojego samochodu 

- wynika z akt sądowych przedstawionych na portalu. 

Jak czytamy dalej, bo kilku dniach nieobecności w firmie i pracy zdalnej przez ten czas został zwolniony. 

"Zaczęli mu ostro dokuczać za jego reakcję podczas zorganizowanych urodzin, oskarżając go zepsucie radości współpracowników" – powiedział telewizji WKRC-TV prawnik Berlinga, Tony Bucher.

Berling pozwał firmę Gravity Diagnostics za dyskryminację ze względu na niepełnosprawność i działania odwetowe. Mimo że wygrał w sądzie 450 tys. dolarów, firma wciąż ma szansę odwołać się od decyzji sędziego o przyznaniu odszkodowania.

Edyta Górniak zasponsorowała synowi teledysk. To prezent na 18. urodziny
Źródło: Zwolnili go, bo wyszedł z WŁASNEJ IMPREZY urodzinowej. Dostał OGROMNE odszkodowanie!