Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie – GOTOWE TEKSTY

i

Autor: brak danych

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie – GOTOWE TEKSTY

2021-12-23 14:36

Gotowe teksty na życzenia świąteczne - sprawdźcie, jakie najlepsze teksty wysłać do rodziny i przyjaciół z okazji Bożego Narodzenia. Najlepsze życzenia w jednym miejscu na EskaROCK.pl.

Gotowe teksty na życzenia bożonarodzeniowe - co najlepiej wysłać rodzinie i przyjaciołom z okazji świąt? Mamy dla was gotowe teksty na życzenia świąteczne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać do bliskich w ten wyjątkowy dzień.

Najlepiej zarabiający utwór świąteczny to nie 'Last Christmas'. Kto zgarnia najwięcej pieniędzy?

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie – GOTOWE TEKSTY

Prószy śnieg czysty jak Twe serce, gdziekolwiek spojrzę tam śnieżne kobierce, cichutko rozbrzmiewa wesoła kolęda - niech piękne będą dla Ciebie Te Święta.

Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, że każdy wszystko usłyszy: i sanie w obłokach mknące i gwiazdy na dach spadające, a wszędzie to ufne czekanie? Czekajmy - dziś cud się stanie Jest cicho. Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie, blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata płynie kolęda na okarynie: Lulajże, Jezuniu… Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok – Dobrym Czasem.

Pada śnieg, suną sanki - jest renifer i bałwanki... śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe a prezenty odlotowe - życzy...

W te piękne Święta niech każdy pamięta z głębi serca płynące życzenia: zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości i dużo miłości, życzy...

Krótkie życzenia na Boże Narodzenie – SMS z życzeniami świątecznymi