Internet Explorer

i

Autor: ADAM BYSIEK / Radio ESKA ROCK Internet Explorer

Zmarł Internet Explorer! Denat miał 26 lat

2021-05-24 10:46

Niewątpliwie jest to koniec pewnej ery. Z wielkim smutkiem musimy ogłosić śmierć niezwykle popularnej przed laty przeglądarki, która odeszła od nas w wieku 26 lat. Ten zainstalowany na każdym komputerze w Windowsem program wydawało się, że będzie prawdziwie nieśmiertelny, a jego aktualizacji nie będzie końca. Nic bardziej mylnego! Sprawdzamy jakie dokładnie są przyczyny zgonu przyjaciela wielu domostw i gospodarstw na całym świecie.

Wiele razy pomagał nam w przeszłości, wielu z nas swoja przygodę z Internetem zaczynało właśnie w jego towarzystwie, wydawał się bezpieczny, a nawet jawił się jako program, na który możemy zawsze liczyć, a ten nas nie zawiedzie. Niestety nie wytrzymał brutalnej próby czasu.

Internet Explorer nie żyje - zmarł w wieku 26 lat

Internet Explorer nie żyje - zmarł w wieku 26 la, a my możemy już drukować klepsydry naszemu wirtualnemu przyjacielowi. Microsoft nie pozostawia złudzeń i informuje o braku jakiegokolwiek wsparcia i aktualizacji na niegdyś najpopularniejszej przeglądarki internetowej. Potentat w dziedzinie informatyki i programowania ogłosił, że ostateczna data odejścia Internet Explorer do lamusa będzie 2022 roku.

Google nagrodził wrocławskie zoo Złotą Pinezką!

Nie jest tajemnicą, że Internet Explorer umierał jak bohater, ale w agonii trwającej sporo czasu. Bohaterem stał się ponad dekadę temu gdy większość z użytkowników komputerów nie wyobrażała sobie korzystania ze swojego sprzętu i dobrodziejstw sieci bez obecności przeglądarki wyprodukowanej przez Microsoft.

Internet Explorer umierał długo i boleśnie. Został pokonany przez Microsoft Edge

Internet Explorer umierał długo i boleśnie, a został pokonany przez Microsoft Edge. Śmierć trwała ponad 7 lat, ponieważ początek agonii datuje się na 2015 rok. To właśnie wtedy pojawił się znacznie bezpieczniejszy, bardziej dopracowany i po prostu lepszy Microsoft Edge. Logicznym jest, że koncern inwestuje w lepszy produkt, ale sentyment do reliktu przeszłości i tak pozostanie w sercach internautów. jak całą sprawę i zaistniałą sytuacje komentuje Microsoft? - Przez ostatni rok najprawdopodobniej zauważyliście, że odchodzimy od Internet Explorera. Dzisiaj podejmujemy kolejny krok - oficjalnie ogłaszamy, że to Microsoft Edge jest przyszłością przeglądania internetu na Windowsie. Nie tylko jest szybszy, mocniejszy i bardziej bezpieczny, ale także potrafi się łączyć z różnymi starszymi systemami. Ogłaszamy, że oficjalnie wysyłamy Internet Explorer na emeryturę 15 czerwca 2022 roku - dowiadujemy się z komunikatu na blogu firmy. Spoczywaj w pokoju Internet Explorer!

Sonda
Korzystałeś z Internet Explorer?