Zespół TAINT prezentuje nowy singiel [WIDEO]

i

Autor: Materiały prasowe

Zespół TAINT prezentuje nowy singiel [WIDEO]

2021-09-06 13:00

TainT - Zespół czterech facetów pełnych energii i determinacji by grać i przedstawić się szerszej publiczności. Pochodzi z Pszczyny, istnieje od 2014 roku, jednak obecny stały skład uformował się z początkiem 2020 roku. Wykonuję muzykę z pogranicza ''Alternative Groove Metal'' oraz ''Nu-Metal''

Zespół nagrał swoją pierwszą płytę EP pt. ''Under Control'' w 2020 roku, a obecnie pracuje nad kolejną EP pt. ''Looking For Myself''.

Skład:Kacper Kamiński - wokalMateusz Pydyn - gitara elektrycznaKrystian Mucha - gitara basowaGrzegorz Ryskalok - perkusja

Utwór ''Wounded Shadows'' ukazuje osobę która za wszelką cenę chce wyzbyć się swoich demonów i odnaleźć w życiu szczęście. Pragnie uwolnić się od swoich konkluzji, mrocznych wspomnień, ciągłej presji, toksycznych relacji. Nieudolnie próbuje uporać się ze swoją codziennością. Prosi o pomoc i liczy na to że znajdzie wyjście z sytuacji.

Nagrań audio dokonano w Pszczyńskim ''Wally Studio'' we współpracy z Michałem Walą. Zdjęcia do teledysku wykonano podczas koncertu zespołu w klubie ''Rudeboy'' w Bielsku-Białej. Jest to trzeci singiel wydany w tym roku promujący nadchodzącą EP.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019