Zespół Dżem będzie sprzedawał dżem. Grupa udostepniła wyroby w swoim sklepie

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=268008628022579&set=a.197223561767753&type=3

Zespół Dżem będzie sprzedawał dżem. Grupa udostepniła wyroby w swoim sklepie

2021-03-16 12:01

Zespół Dżem zaliczany jest do klasyków polskiej muzyki i mimo upływu lat i zmian w składzie, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Grupa postanowiła dorzucić coś specjalnego do oferty swojego sklepu i nie są to typowe gadżety muzyczne. Zespół Dżem, postanowił zacząć sprzedawać... dżem.

Zespół Dżem jest jedną z legend, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki. Mimo upływu lat i znaczących zmian w składzie, grupa cieszy się ogromną popularnością, a trasy koncertowe są zazwyczaj wyprzedawane. Grupa postanowiła wejść w biznes gastronomiczny i sprzedawać... dżem. Jaka jest cena za przetwory kultowej grupy?

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Zespół Dżem, będzie sprzedawał własny dżem. Ile kosztują przetwory zespołu?

Tego typu ruch nie powinien dziwić, bardziej zaskakuje, że stało się to tak późno. Wiele kultowych kapel sprzedaje swoje kawy, alkohole, a nawet akcesoria erotyczne i prezerwatywy. Nazwa zespołu Dżem idealnie się wpasowała, a za słoiczek przetworów opatrzonych logiem kapeli, trzeba zapłacić 13,99 zł. Do wyboru są cztery smaki: 

  • malinowy
  • porzeczkowy
  • agrestowy
  • truskawkowy

Produkty są w 100% BIO i jak czytamy w opisie produktu malinowego:

Dżem Bio Malinowy, produkt gotowy PREMIUM, wytworzony z ekologicznych malin, gotowany, pasteryzowany. 100g produktu sporządzono z 81g malin. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry. Masa netto: 260g

Składniki:ekologiczne maliny (81%)ekologiczny koncentrat jabłkowysubstancja zagęszczająca: pektynaregulator kwasowości: kwas L-askorbinowy

Nie pozostaje nic innego, jak spróbować dżemu od zespołu Dżem i potem udać się na mały jam.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?