Zenek Kupatasa

i

Autor: Matriały prasowe

Zenek Kupatasa porusza temat uzależnienia od smartfona i social mediów. Zobaczcie klip do utworu 'Maszyna Pajęczyna'

2021-12-18 11:34

Zenek Kupatasa nie przestaje promować albumu 'O!', który został wydany w 2020 roku. Tym razem, do sieci trafił klip do utworu 'Maszyna Pajęczyna', który porusza temat uzależnienia od smartfona i social mediów.

Zenek Kupatasa kontynuuje promocję albumu 'O!', który został wydany w 2020 roku i udostępnia klip do utworu 'Maszyna Pajęczyna'. Utwór porusza ważny temat, który dotyczy nas wszystkich. Mowa o uzależnieniu od smartfona i social mediów.

Co tam w środku gra? Nirvana

Zenek Kupatasa porusza temat uzależnienia od smartfona i social mediów. Zobaczcie klip do utworu 'Maszyna Pajęczyna'

Jak mówi Zenek:

To jest numer, który napisałem zainspirowany własnym uzależnieniem od komórki, to była myśl wyjściowa, ale klip pokazuje ten problem głębiej, szerzej, zahacza o takie zjawiska jak FOMO. Opowiada też o mediach społecznościowych, ja już mam takie momenty, że wchodziłem po coś konkretnego na fejsbuka, a po pół godzinie nie pamiętam - po co ja tam wszedłem? Tu nie chodzi o to, że komórki i media społecznościowe same w sobie są złe, ale chodzi o uzależnienie od nich i praktyki, które mają nas tam zatrzymać.

Zobaczcie bardzo wymowny klip Zenka:

Warto obserwować poczynania Zenka, bo w planach jest sporo koncertów oraz specjalny koncert na festiwalu Zacieralia, gdzie Zenek wystąpi z projektem Kabanos The Band, który ma być jednorazowym koncertem specjalnym kultowej grupy.