Algorytm Miłości

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Maciej Skwara

seriale

Zakończono zdjęcia do serialu "Algorytm miłości"! Znana jest data premiery produkcji od twórców "The Office PL"

2024-03-26 13:49

Nadchodzi nowy serial komediowy ALGORYTM MIŁOŚCI. Jedna willa, dwanaście basenów, sto limuzyn, pięćset dronów, osiem tysięcy kamer – oczywiście zmyślamy te liczby, tak jak robi to prowadzący (w tej roli Michał Czernecki), który występuje w programie, ponieważ nie czyta kontraktów. Miłość, drama, zdrada i pieniądze – to napędza uczestników ALGORYTMU MIŁOŚCI, tak jak każdego innego programu reality. Ile zrobią dla fejmu?

Nowa produkcja twórców takich hitów jak "EMIGRACJA XD" i "THE OFFICE PL" to kontrowersyjny humor, prowokacja i rasowy odmóżdżacz, który oglądasz i się tego nie wstydzisz. Pierwsze wideo z Willi Amora jest już dostępne! Premiera serialu już wkrótce tylko w CANAL+ online i na CANAL+ Premium.

Największe skandale na Oscarach | To Się kręci #31

Kilkunastu uczestników podejmuje się udziału w programie ALGORYTM MIŁOŚCI. Show miało być kręcone w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na skandal z poprzedniego sezonu i ograniczenia budżetowe zamiast zagranicznych plaż czeka na nich willa pod Warszawą.

Śmierć, ślub, abstynencja seksualna i wzmożona aktywność, nagłe zwroty akcji – to i jeszcze więcej już wkrótce w niepowtarzalnym ALGORYTMIE MIŁOŚCI! No i do willowego basenu też raczej lepiej już nie wchodzić.]

"Algorytm miłości" - kiedy premiera?

Za reżyserię serialu odpowiada duet Michał Tylka („Fanatyk”) i Alek Pietrzak (PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII, „Juliusz”, „Czarna owca”), za scenariusz Łukasz Sychowicz, Mateusz Płocha, Mateusz Zimnowodzki i Marek Baranowski (odpowiedzialni za THE OFFICE PL oraz KIEDY ŚLUB?), a za produkcję odpowiada Beata Ryczkowska i Filip Bałdyga z CANAL+ oraz Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z Jake Vision DGA.

Premiera serialu ALGORYTM MIŁOŚCI już  maju tylko w CANAL+ online i CANAL+ Premium.

Poniżej sprawdź się w quizie o amerykańskim "The Office"!

Jak dobrze znasz "The Office"? Arcytrudny QUIZ dla największych fanów!

Pytanie 1 z 10
Serial "The Office" stylizowany jest na dokument - jaki więc to gatunek filmowo-telewizyjny?