Wyspa jak z marzeń i kosztuje mniej niż mieszkanie w stolicy. Gdzie można znaleźć bajkowe miejsce?

i

Autor: freeimages.pl/Luca Biagiotti

Wyspa jak z marzeń i kosztuje mniej niż mieszkanie w stolicy. Gdzie można znaleźć bajkowe miejsce?

2021-03-30 12:15

Wiele osób marzy o tym, by wyprowadzić się na bezludną wyspę i tam zamieszkać, spędzając resztę swojego życia. Okazuje się, że można nabyć taką wysepkę i jest ona tańsza niż mieszkanie w Warszawie, Gdzie znajduje się takie miejsce?

Wiele osób marzy o tym, by wyprowadzić się na bezludną wyspę, gdzie będzie cisza, spokój i ładne widoki. Oczywiście, często jest to tylko marzenie, które bywa finansowo nieosiągalne, chyba, że spojrzy się na wysepkę w okolicach Szkocji. Wtedy nie jest to marzenie nierealne, a coś do zdobycia i to za cenę mieszkania w Warszawie.

Jak spędzić wakacje w mieście w czasie pandemii?

Bezludna wyspa w cenie mieszkania w Warszawie? To możliwe!

Miejsce jak z bajki mieści się w okolicach Szkocji i jego równowartość to około 815 tys. - 1,08 mln zł. Deer Island mieści się w szkockim regionie Highlands i jest położona na jeziorze na zachodnim wybrzeżu Szkocji, a powierzchnie to 4,5 hektara. Jak podkreślają przedstawiciele z biura aukcyjnego Future Property, wyspa przez 500 lat należała do jednej rodziny, a teraz ma trafić do prywatnej osoby, która zechce zapłacić odpowiednią kwotę. Na wyspie nie ma nic, także można zagospodarować przestrzeń dowolnie. Cena wywoławcza to 80 tysięcy funtów (ok. 430 tys. zł), jednak wcześniej wspomniana wartość jest wyższa, także na tej kwocie się z pewnością nie zakończy. Pozostaje tylko przemyśleć kilka spraw, zorganizować fundusze i można walczyć o swój kawałek do życia. W czasach pandemii, miejsce idealne.

Sonda
Czy spotkałeś kiedyś w lesie dzikie zwierzę?