Czy Kwiat Jabłoni chcieliby nagrać numer do bajki Disneya? Odpowiedź znajdziecie w wywiadzie dla EskaROCK.pl

i

Autor: screen: https://youtu.be/f4YjylKzX-8

Czy Kwiat Jabłoni chcieliby nagrać numer do bajki Disneya? Odpowiedź znajdziecie w wywiadzie dla EskaROCK.pl

2021-03-11 11:33

Zespół Kwiat Jabłoni stał się gwiazdą dosłownie z dnia na dzień i jak widać, dobra passa trwa. Dominik Pajewski spotkał się wirtualnie z zespołem, by porozmawiać o najnowszym albumie oraz piosenkach do bajek Disneya.

Kwiat Jabłoni zaprezentowali drugi, długo wyczekiwany album “Mogło być nic”. Dwa lata po debiucie, Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, powracają z krążkiem pełnym kojących melodii i tekstów chwytających za serce. To jeden z najważniejszych polskich zespołów ostatnich lat, którego znakiem rozpoznawczym stały się milionowe wyświetlenia teledysków, wyprzedane trasy koncertowe i oryginalne brzmienia. 

Przy okazji premiery drugiego krążka, Dominik Pajewski spotkał się wirtualnie z zespołem, by porozmawiać o nowej płycie, ale także o inspiracjach bajkami i wizji napisania piosenki na rzecz animacji Disneya. Nie mogło też zabraknąć tematu memów, które są dosyć istotne dla Kasi i Jacka. Sprawdźcie naszą rozmowę:

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Na płycie ''Mogło być nic'' znalazło się 11 premierowych kompozycji, w tym dwie dobrze już znane: tytułowe “Mogło być nic” oraz refleksyjna “Buka”. To bardzo różnorodny album wypełniony osobistymi tekstami, komentującymi otaczającą rzeczywistość. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie zaskakują rozbudowanymi i nieoczywistymi aranżacjami. Za produkcję całego materiału odpowiedzialny jest Wojtek Urbański.

Morsowanie - MEMY