Wydano nakaz aresztowania Marilyna Mansona! Jest specjalne oświadczenie

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Wydano nakaz aresztowania Marilyna Mansona! Jest specjalne oświadczenie

2021-05-26 10:18

Marilyn Manson nie ma ostatnio łatwego czasu i wygląda na to, że to dopiero początek jego kłopotów. Wydano nakaz aresztowania artysty w New Hampshire, w związku z czym wydano nawet specjalne oświadczenie.

Marilyn Manson nie ma ostatnio łatwo, a wszystko przez poważne oskarżenia ze strony byłych partnerek wokalisty, które zarzucają mu znęcanie się psychiczne i fizyczne. Teraz wydano nakaz aresztowania wokalisty, a podstawą są dwa wykroczenia, w tym napaści na dziennikarkę w trakcie jednego z koncertów.

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Wydano nakaz aresztowania Marilyna Mansona! Jest specjalne oświadczenie

W specjalnym oświadczeniu policji możemy przeczytać:

Pan Warner i jego agent od pewnego czasu wiedzą o nakazie i nie wykonali żadnych czynności, żeby przybyć do New Hampshire i odpowiedzieć na zarzuty. 18 sierpnia 2019 roku pan Warner grał koncert w Bank Of NH Pavilion, gdzie doszło do rzekomej napaści. Dziennikarka została zatrudniona, żeby sfilmować koncert i została umieszczona w przestrzeni pod sceną, gdzie doszło do napaści. Napaść nie była natury seksualnej, jak donoszą niektóre media.

Na te słowa zareagował prawnik Mansona, Howard King, który odpowiedział:

Nie jest tajemnicą, że Marilyn Manson lubi prowokować na scenie. Zarzut ten został wysunięty po tym, jak dostaliśmy pismo od osoby filmującej koncert, która domagała się od nas 35 tysięcy dolarów za to, że niewielka ilość śliny spadła na jej ramię. Kiedy poprosiliśmy o dowody jakichkolwiek szkód, nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi. Ten zarzut jest absurdalny, ale będziemy współpracować z władzami, jak zawsze.

Mansonowi może grozić rok więzienia i 2000 dolarów grzywny.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny