Współdzielisz konto na Netflixie? To się może wkrótce skończyć! Platforma testuje zakazanie tej opcji

i

Autor: screen: https://youtu.be/SqSiUVUvVCE

Współdzielisz konto na Netflixie? To się może wkrótce skończyć! Platforma testuje zakazanie tej opcji

2021-03-15 9:22

Współdzielenie kont na Netflixie jest normą i raczej nikogo nie dziwi. Niestety, to się może wkrótce skończyć, ponieważ platforma planuje zmianę w zasadach, przez co współdzielenie kont będzie niemożliwe.

Współdzielenie kont na Netflixie jest raczej normą i w zasadzie każdy użytkownik z tego korzysta. To niestety nie bardzo podoba się samemu Netflixowi, który rozważa ukrócenie tego typu zachowania. Czy to oznacza, że kontem nie będzie można dzielić się ze znajomymi i rodziną?

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Koniec ze współdzieleniem kont na Netflixie? Kiedy opcja zniknie z serwisu?

Jak podał serwis 'GammaWire', amerykańska wersja Netflixa zaskoczyła niedawno użytkowników. Na ekranach pojawiły się komunikaty, że oglądanie na kilku urządzeniach jest niemożliwe, jeśli nie mieszka się razem z właścicielem konta. Aby zweryfikować czy jest się właścicielem konta, trzeba wpisać specjalne hasło, które zostaje wysłane mailem lub smsem.

To wszystko jest dosyć dziwne, ponieważ na początku pandemii Netflix podkreślał, że nie ma nic przeciwko współdzieleniu kont i nawet lepiej, że tak się dzieje. Jak widać, coś się zmieniło. W europejskiej wersji serwisu, nie zauważono komunikatów na temat konta. Być może to tylko testy i gdy zarządcy platformy zobaczą, że spotyka się to z negatywnym odzewem, zrezygnują z pomysłu.

Sonda
Czy jesteś fanem Netflixa?