T. Love wraca! Muniek Staszczyk zdradził szczegóły reaktywacji

i

Autor: screen: https://youtu.be/B-c9GSbeVAA

T. Love wraca! Muniek Staszczyk zdradził szczegóły reaktywacji

2021-03-15 8:52

O tym, że zespół T. Love może powrócić na scenę mówi się od jakiegoś czasu. Teraz Muniek Staszczyk ogłosił, że zespół powróci i właśnie zostały poczynione, konkretne kroki w stronę reaktywacji.

O tym, że grupa T. Love ma powrócić, mówi się od jakiegoś czasu i jak widać, w plotkach było dużo prawdy. Muniek Staszczyk ogłosił, że planuje powrót grupy, ma już nawet wizję, jak będzie wyglądał skład zespołu, który powróci na scenę jubileuszowo.

Co tam w środku gra? - Kult

Muniek Staszczyk zdradził, jak będzie wyglądać reaktywacja T. Love

Czas pandemii nie jest prosty, jednak Muniek Staszczyk nie powinien narzekać, bo jak sam mówi, rzucił się w wir pracy. W wywiadzie dla 'Onet Rano', wokalista twierdzi, że nie może narzekać na nudę:

Rzuciłem się w wir pracy. Postanowiłem reaktywować zespół T.Love zawieszony w 2017 roku. Jestem w trakcie pisania nowego materiału z moimi kolegami w składzie klasycznym z płyty „King”. Planujemy wrócić w 2022 roku na 40-lecie zespołu, wydać nowy album i pojechać w trasę, jeśli będzie można. Postanowiłem coś robić, żeby nie zwariować.

Pozostaje tylko trzymać kciuki i wypatrywać powrotu koncertów, a tymczasem można posłuchać najnowszego wydawnictwa wokalisty: Muniek i przyjaciele - Na żywo i akustycznie 2018-2019.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?