Wokalista RAMMSTEIN wydaje 'Live in Moscow' – jeden z ostatnich wielkich koncertów przed COVID-19

i

Autor: Materiały prasowe

Wokalista RAMMSTEIN wydaje 'Live in Moscow' – jeden z ostatnich wielkich koncertów przed COVID-19

2021-05-17 14:50

LINDEMANN – „Live in Moscow” – czyli zapis jednego z ostatnich wielkich koncertów czasów przed COVID-19 dostępny w sprzedaży!

Występ zarejestrowano 15 marca 2020, a od 21 maja 2021 będzie można przeżyć to wydarzenie w domowym zaciszu. Za realizację koncertowego filmu odpowiada Serghey Grey.

Po ognistym „Skills in Pills”, które otwiera koncert, LINDEMANN zabiera widzów na prawdziwą jazdę bez trzymanki. Wszystko przy dźwiękach najlepszych utworów z jego dwóch solowych albumów: „Skills in Pills” oraz „F & M”, które sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie.

W setliście nie zabrakło m.in. utworów „Fish On”, „Knebel”, „Frau & Mann”, „Steh Auf”, „Platz Eins”, „Praise Abort” czy „Gummi”. Anglojęzyczne utwory z pierwszej płyty świetnie komponują się z niemieckojęzycznymi z drugiego albumu. Zresztą, z ust Tilla Lindemanna wszystko brzmi jak język LINDEMANN. Słysząc śpiew zgromadzonego w Moskwie tłumu, z całą pewnością można rzec, że LINDEMANN to język rozumiany na całym świecie.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Wydawnictwo „Live in Moscow” jest wyjątkowe jeszcze z jednego powodu: w listopadzie 2020 Till Lindemann i Peter Tägtgren zdecydowali o zakończeniu działalności LINDEMANN i skupieniu się na innych projektach. Dlatego koncertówka jest świetnym sposobem upamiętnienia tego wyjątkowego przedsięwzięcia dwóch niezwykle oryginalnych muzyków. Wystarczyły im zaledwie dwa albumy, aby stworzyć własny, niepowtarzalny muzyczny świat.LINDEMANN„Live in Moscow” – lista utworów:

1. Skills In Pills1. Lady Boy1. Fat1. Frau & Mann1. Ich weiß es nicht1. Allesfresser1. Knebel1. Home Sweet Home1. Cowboy1. Golden Shower1. Blut1. Platz Eins1. Praise Abort1. Fish On1. Ach so gern1. Gummi1. Steh auf

Szczegóły formatów:

LINDEMANN „Live in Moscow” Special Edition CD + Blu-ray*

Twarda oprawa, 40-stronicowa książka, limitowana edycja.Dźwięk Blu-ray: Stereo PCM / DTS-HD Master Audio Surround 5.1Czas trwania: 90 minut

LINDEMANN „Live in Moscow” DVD

Digipack, 20-stronicowa książeczkaDźwięk: Stereo PCM / DTS-HD Master Audio Surround 5.1Czas trwania: 90 minut

LINDEMANN „Live in Moscow” Blu-ray

Digipack, 20-stronicowa książeczkaDźwięk: Stereo PCM / DTS-HD Master Audio Surround 5.1Czas trwania: 90 minut

LINDEMANN „Live in Moscow” 2LP (180gr Black Vinyl)

Gatefold 2LP, w tym składana wkładka do albumu w formie gazety

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat