Wiesław Wszywka nie żyje. Zapamiętamy go z kultowych tekstów w serii 'Kopsnij drina'

Wiesław Wszywka nie żyje. Zapamiętamy go z tych tekstów
Autor: screen: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=264726342328446&set=a.126187549515660&type=3

Wiesław Wszywka, youtuber, który znany był z serii 'Kopsnij Drina', nie żyje. O śmierci mężczyzny poinformował Dawid Rycąbel, twórca kanału Naffnaff, na którym ukazywały się odcinki z Wiesławem Wszywką.

Wiesław Wszywka nie żyje! Youtuber, który zasłynął z serii 'Kopsnij Drina' i 'Apropo Defacto', zmarł 18 października 2021. O śmierci mężczyzny poinformował Dawid Rycąbel, twórca kanału Naffnaff, na którym ukazywały się odcinki z Wiesławem Wszywką. Co się stało?

Wywiadówka - Rafał Pacześ

Wiesław Wszywka nie żyje. Zapamiętamy go z tych tekstów

Dawid Rycąbel, na profilu NaffNaff opublikował specjalne oświadczenie, w którym czytamy:

Czuje się w obowiązku przekazać Wam tę smutną informację. Zmarł Wiesław Janiszyn wśród internautów znany jako Wiesław Wszywka. Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej (seria filmów Kopsnij Drina i Apropo Defacto) przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil. Wieśka zapamiętam jako wyjątkowo szczerą, pozytywną i uśmiechniętą osobę, która pomimo swoich słabości i wad potrafiła nas rozbawić do łez. Wiesiek zawsze powtarzał, że: "lepiej żartować, niż chorować" i żeby ludzie miło go wspominali. Na pewno będziemy! Do zobaczenia Wiesiu!

Najsłynniejszymi tekstami Wiesława Wszywki są:

'Apropo Defacto'

'Wódka, jak to wódka, smakuje jednakowo, czyli wspaniale'

'Niebo w ziemi'

3%? To takie chyba dla kierowców

Na kanale NaffNaff można ponownie oglądać filmy z Wiesławem Wszywką.