Powstał turniej inspirowany serialem 'Squid Game'! Jak wygląda rozgrywka?

i

Autor: screen: https://youtu.be/L9VzmFfOtCE

Powstał turniej inspirowany serialem 'Squid Game'! Jak wygląda rozgrywka?

2021-10-14 13:33

Serial 'Squid Game' bije wszelkie rekordy popularności i raczej do przewidzenia jest, że pojawi się drugi sezon. Jednak zanim to się stanie, trzeba być gotowym, że wszelkich balach przebierańców, pojawiać się będą przebrania nawiązujące do produkcji. Zanim to nastąpi, ludzie już zaczynają urządzać turnieje inspirowane serialem. Jak wygląda rozgrywka?

Nikt chyba się nie spodziewał, że gdy na Netflixa trafi serial 'Squid Game', stanie się on takim hitem. Produkcja momentalnie podbiła serca widzów i stała się najchętniej oglądaną produkcją w historii platformy. Raczej do przewidzenia jest to, że pojawi się drugi sezon, jednak zanim się to stanie, na wszelkiego rodzaju balach przebierańców, pojawiać się będą postaci z serialu. Co ciekawe, organizowane są nawet turnieje, które inspirowane są serialem!

Wywiadówka - Grabaż

Powstał turniej inspirowany serialem 'Squid Game'! Jak wygląda rozgrywka?

Nietypowe wydarzenie miało miejsce 13 października 2021 w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Abu Zabi. Uczestnicy mieli na sobie koszulki z logiem serialu i grali w gry: czerwone-zielone, wyzwanie Dalgony, rzucanie kopertami, kulki i oczywiście tytułową grę w kalmara. Wszystkiego pilnowali strażnicy, którzy mieli stroje tak jak w serialu. Oczywiście wszystko obyło się bez rozlewu krwi. 

Nagrodą były pieniądze, jednak nie ujawniono jaka była to kwota, chociaż można się domyślić, że nie była to aż tak wysoka suma jak w serialu. Z pewnością to nie ostatnia tego typu akcja, także można się spodziewać, że wkrótce takich turniejów będzie więcej.

Sonda
Czy jesteś fanem Netflixa?