Wielkie Otwarcie Julinka w Czarodziejskim stylu! Już 29 i 30 maja

i

Autor: Materiały prasowe

Wielkie Otwarcie Julinka w Czarodziejskim stylu! Już 29 i 30 maja

2021-05-26 13:11

Już 29 i 30 maja Park Rozrywki Julinek znowu zaprosi do siebie całe rodziny. Park zmieni się w Krainę Czarów! Będziecie mogli spotkać Alicję, Kapelusznika, Złą Królową Kier, Królika, a nawet dziwnych Bliźniaków.

Czeka Was też odrobina magii - dajcie się oderwać od rzeczywistości! W spektaklu “Barwy Absurdu” wystąpi Marysia i Julian oraz Antirabbity. W interpretacji “Alicji w Krainie Czarów” zabiorą was do świata baśni z fascynującymi pokazami akrobatyki, akrobatyki powietrznej, iluzji optycznej, żonglerki  i ekwilibrystyki.

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

W ten weekend Park Rozrywki Julinek świętuje 7 urodziny!. Wszystkich zapraszamy do Wielkiej Parady Urodzinowej a dzieciaki na pyszny tort.

Na spragnionych wrażeń czeka jak zawsze mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu, park linowy, dmuchańce, ścianka wspinaczkowa i całkowiecie nowe wesołe miateczko. Nie zabraknie też kulinarnych podróży. Tylko w Julinku poznacie przeboje kuchni meksykańskiej, spróbujecie prawdziwie włoskiej pizzy, zjedzie tradycyjny polski obiad i posmakujecie dań z grilla serwowanych z piknikowej lokomotywy. Jeśli jednak marzy wam się piknik wśród drzew zapraszamy do strefy grillowej, gdzie można zorganizować piknik rodzinny.

Dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, są spragnieni odpoczynku za świeżym powietrzu, w otoczeniu drzew przygotowaliśmy strefę relaksu z leżakami, hamakami i fontanną wodną. Całości dopełni przepyszna kawa i rzemieślnicze lody Kosmos.

A to wszystko dla naszych gości. W końcu świętujemy urodziny, dlatego w ten weekend wstęp do Parku jest darmowy.

Wielkie Otwarcie Julinka w Czarodziejskim stylu! Już 29 i 30 maja

i

Autor: Materiały prasowe