Wielkie hity na horyzoncie - znamy repertuar Wielkiego Grania

i

Autor: wielkiegranie.pl

Wielkie hity na horyzoncie - znamy repertuar Wielkiego Grania

2022-07-15 11:03

Wielkie Granie, czyli jedyny w swoim rodzaju koncert na PGE Narodowym, zbliża się wielkimi krokami. Codziennie napływają nowe zgłoszenia od muzyków, którzy chcą przeżyć wielką przygodę i dołączyć do koncertowej ekipy. Dziś możemy poznać imponujący repertuar.

Wielkie Granie na PGE Narodowym jest wydarzeniem bez precedensu. 1000 muzyków – gitarzystów, perkusistów i basistów zjednoczy się w wielkiej, koncertowej rodzinie. Na wypełnionym PGE Narodowym zagrają największe hity wszechczasów, które przy ich akompaniamencie zaśpiewa zgromadzona publiczność.

Jeśli sam grasz na gitarze, gitarze basowej lub perkusji możesz dołączyć do Wielkiego Grania! Ale czasu jest niewiele – tylko do niedzieli 17 lipca organizatorzy czekają na Twoje zgłoszenie oraz wideo z próbką Twoich możliwości. Nie zwlekaj i pokaż, co potrafisz – taka szansa już się nie powtórzy! Aby zgłosić się do udziału w koncercie, należy wejść na stronę zgłoszeniową i wypełnić zamieszczony tam formularz.

Wielkie hity na PGE Narodowym

Z okazji 10 urodziny PGE Narodowego muzycy wykonają najbardziej rozpoznawalne, a czasami wręcz legendarne utwory. I tak podczas Wielkiego Grania pojawi się m.in. „Smells Like Teen Spirit” Nirvany – utwór, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu gitarzyście. „Sweet Child O’ mine” Guns’N’Roses i „Highway To Hell” AC/DC również znalazły się w repertuarze. Nie zabraknie polskich kawałków, takich jak „Mniej niż zero” Lady Pank czy „Nie płacz Ewka” Perfectu.

wielkie granie

i

Autor: wielkiegranie.pl