Wielkie Granie na PGE Narodowym

i

Autor: Wikimedia Commons / Suicasmo

Wielkie Granie

Wielkie Granie na PGE Narodowym – sprawdź, kto wystąpi na niezwykłym koncercie!

2022-09-08 16:17

Tysiąc muzyków weźmie udział w koncercie Wielkie Granie na PGE Narodowym. Wśród pasjonatów i profesjonalistów pojawią się tez gwiazdy największego formatu!

Przygotowania do tego jedynego w swoim rodzaju koncertu trwały wiele miesięcy. Pasjonaci muzyki z całej Polski wysyłali swoje zgłoszenia i zgłaszali chęć zagrania na płycie PGE Narodowego. Spośród nich wybrano niemal 1000 muzyków, którzy już w sobotę, 10 września utworzą magiczne widowisko!

Wraz z nimi na Wielkim Graniu pojawią się gwiazdy największego formatu! Wspólnie – jako jeden koncertowy band wykonają największe przeboje. Będziemy mogli usłyszeć: Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, którzy wraz z zebranymi muzykami wykonają dwie piosenki: Mniej niż zero oraz Tacy sami. Wspólnie z Andrzejem Krzywym zaśpiewają Moje miasto nocą, a z Urszulą Konik na biegunach. Na arenie pojawi się również Doda! Wraz z całą koncertową rodziną zaśpiewa Sweet Child o’ Mine od Guns N’Roses. Z Rudą wszyscy zaśpiewają We Well Rock You od Queen, a z Michałem Wiśniewskim It’s My Life.

Dużą gratką dla fanów gitarowych brzmień będzie wykonanie Hey Joe, przy którym dyrygentem będzie Leszek Cichoński!

Chcesz dołączyć do wielkiej koncertowej rodziny? Nie zwlekaj! Wejdź na stronę Wielkiego Grania, kup bilet i baw się dobrze 10 września na PGE Narodowym!

Patronem medialnym Wielkiego Grania jest Eska Rock.