Daria Zawiałow

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Wielka niespodzianka na urodziny Darii Zawiałow! Zdjęcie artystki pojawiło się na Times Square

2021-08-19 15:05

Daria Zawiałow została wybrana przez Spotify jako artystka miesiąca ich globalnej kampanii EQUAL. Jej zdjęcie zawisło na jednym z budynków w Nowym Jorku.

Rok 2021 zdecydowanie należy do Darii Zawiałow - wokalistka wydała w tym roku swój nowy album Wojny i Noce z takimi przebojami jak Za krótki sen nagrany wraz z Dawidem Podsiadło czy Kaonashi. Płyta od dwóch miesięcy, niezmiennie pozostaje w czołówce najchętniej kupowanych albumów w Polsce.

Oprócz tego, wzięła udział drugi rok z rzędu w projekcie Męskie Granie, co zaowocowało hitem I Ciebie też, bardzo, który święci triumfy na wszystkich możliwych listach przebojów, a kilka dni temu podczas jednego z koncertów Orkiestry Męskiego Grania odebrała Podwójną Platynę za poprzedni album – Helsinki!

W swoje 29. urodziny, Daria ma kolejny powód do świętowania! Wraz z kilkoma innymi artystkami z całego świata pojawiła się na billboardzie w centrum Nowego Jorku, na Times Square! To wyjątkowe wydarzenie powiązane jest z wybraniem przez Spotify Darię jako artystkę miesiąca EQUAL w kolejnej odsłonie ich globalnej inicjatywy.

Jak dobrze znasz hity Darii Zawiałow?

Pytanie 1 z 9
Każdy zna odpowiedź Co jest w mojej głowie...

Daria Zawiałow na Times Square

Akcja ma na celu przeciwdziałanie nierówności płci w przemyśle muzycznym poprzez podkreślanie pracy artystek na całym świecie, poszerzenie zasobów i możliwości oraz zapewnienie długofalowej globalnej kampanii promocyjnej. Daria ze swoim anglojęzycznym Hollow znalazła się na specjalnie przygotowanej playliście programu, obok takich artystek jak Billie Eilish, Anne-Marie czy WILLOW.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!