Wiedźmin 2 - obsada

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Wiedźmin sezon 2 - oficjalny soundtrack z serialu. Na płycie jeden z aktorów!

2021-12-17 15:25

Netflix przedstawia oficjalny soundtrack z 2. sezonu Wiedźmina. Na płycie pojawią się kompozycje Trapanese, a także dodatkowe utwory jednego z aktorów serialu. Czy druga płyta ze ścieżką dźwiękową przebije sukces pierwszej?

Wiedźmin sezon 2 - oficjalny soundtrack z serialu. Na płycie jeden z aktorów! Czas wyciągnąć miecze z szafy, zamknąć oczy i przez chwile poczuć się jak łowca potworów. Netflix prezentuje oficjalny album ze ścieżką dźwiękową z 2. sezonu Wiedźmina. Viralowy hit Jaskiera z pierwszego sezonu - "Toss A Coin To Your Witcher" cieszył się niesamowitą popularnością. Czy teraz będzie podobnie?

Wiedźmin sezon 2 - soundtrack

Autorem muzyki do tego obrazu jest amerykański kompozytor muzyki filmowej, aranżer i producent Joseph Trapanese, którego miłość do muzyki klasycznej i elektronicznej rozkwitała już w najmłodszych latach. Płyta zawiera kompozycje Trapanese, a także trzy dodatkowe utwory wokalne, wykonywane przez aktora Joeya Bateya, wcielającego się w rolę Jaskiera w serialu. Twórcy nowego albumu pragną podążać drogą ogromnego sukcesu części pierwszej. Album uzyskał dotychczas prawie 300 milionów odtworzeń. Soundtrack z 2. sezonu można przesłuchać tutaj.

W Łodzi jeździ tramwaj „Wiedźmina”!