Wiedźmin - Jaskier i Yennefer próbują 'polskich eliksirów'. Polubili wódkę z pieprzem i sok z ogórków?

2020-01-24 17:21
Wiedźmin - Jaskier i Yennefer próbują 'polskich eliksirów'. Polubili wódkę z pieprzem i sok z ogórków?
Autor: screen z youtube.com, kanał Netflix Polska screen z youtube.com

Jak doskonale wie każdy fan Wiedźmina, serial oparty jest na sadze polskich książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. A jedna z najlepszych rzeczy, jakimi mogą poszczycić się Polacy, to bez dwóch zdań trunki, napoje i napary. Czy aktorzy z serialu Netflixa są podobnego zdania?

Wiedźmin - aktorzy z serialu Netflixa zostali poddani testowi smaku, a na tapet wzięto najsłynniejsze polskie napitki. Wbrew pozorom - nie wszystkie zawierały alkohol! Wcielająca się w Yennefer Anya Chalotra oraz grający Jaskra Joey Batey mieli naprawdę twardy orzech do zgryzienia, żeby dobrze zidentyfikować, co właściwie piją.

Wiedźmin - Jaskier i Yennefer próbują polskich eliksirów

Netflix słynie z nietypowych, często bardzo zabawnych akcji promocyjnych. Nie tak dawno Joey Batey został poddany testowi, ile ma w sobie z Polaka. Musiał odpowiadać na pytania m.in. czy interesują go skoki narciarskie, czy lubi pierogi i ile razy w ciągu roku ogląda 'Kevina samego w domu'.


WIEDŹMIN - ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA Z SERIALU NETFLIXA JUŻ DOSTĘPNA! CO USŁYSZYMY NA SOUNDTRACKU?

Tym razem w teście towarzyszyła mu Anya Chalotra, czyli serialowa Yennefer. Aktorzy zostali posadzeni przy stole, na którym stały malutkie butelki z różnymi napojami oraz podpisy, które musieli do nich dopasować. Wśród 'polskich eliksirów', które musieli zidentyfikować, znalazły się m.in. sok z kiszonych ogórków, barszcz, wódka z pieprzem czy syrop z cebuli. Niestety, nie wszystkie nasze nalewki przypadły im do gustu. Cały przezabawny filmik można zobaczyć poniżej: