Wiedźmin - bestiariusz. Netflix wypuścił specjalny film o potworach z serialu [WIDEO]

2020-05-21 14:19
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=vZgFNPMB38

Wiedźmin w wersji Netflixa, spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony fanów i krytyków. W produkcji pojawia się wiele różnych stworzeń, które są nieodłączną częścią świata serialu. Nie wszyscy jednak wiedzą, jakie nazwy noszą stworzenia na ekranie, dlatego powstał specjalny bestiariusz.

Gdy Netflix zapowiedział serial ''Wiedźmin'', wiele osób się cieszyło, ale też miało obawy. Na szczęście, produkcja wyszła solidnie i przypadła do gustu nawet największym sceptykom. Wcielający się w Geralta, Henry Cavill również spełnił oczekiwania fanów, pokazując inne oblicze znanej postaci. Oczywiście, na ekranie oprócz aktorów, pojawia się wiele stworzeń, które dla mniej zaangażowanych fanów, mogą być czymś nowym i często nieznanym.

KAZIK - POWIEDZCIE, ŻE KOCHACIE NAS. ZAPREZENTOWANO NOWY SINGIEL I SZCZEGÓŁY ALBUMU ''ZARAZA''Wiedźmin - bestiariusz. Netflix wypuścił specjalny film o potworach z serialu

Oglądając Wiedźmina w wersji Netflixa, można zobaczyć na ekranie wiele stworzeń, które dla mniej zaznajomionych fanów, mogą być dziwnym zjawiskiem. Dla wszystkich, którzy wkraczają w świat Wiedźmina, Netflix udostępnił specjalny bestiariusz. Można z niego dowiedzieć się coś na temat stworzeń, które pojawiają się w serialu, dzięki czemu wiele rzeczy staje się bardziej zrozumiałych. Zobaczcie, czego można się dowiedzieć ze specjalnego filmu Netflixa:
FACET UMYŁ DREDY PO 10 LATACH! WIDOK PODCZAS CZYSZCZENIA BYŁ OKROPNY