Dominik Pajewski

19.05.2020 (13:36)

Facet umył dredy po 10 latach! Widok podczas czyszczenia był okropnyPosiadanie dredów to nie tylko ideologia i alternatywna fryzura, ale również spora odpowiedzialność. Brak odpowiedniej higieny i mycia dredów, może powodować nieprzyjemne konsekwencje. Pomyślcie, co musiało się dziać z dredami, które nie były myte 10 lat!

Dredy to nie tylko fryzura dla alternatywnych osób, lecz często ideologia i chęć wyrażenia pewnych rzeczy. Rasta uważają, że dredy symbolizują lwią grzywę, a im ich więcej, tym lepiej i okazuje to większą siłę. Oczywiście, o dredy trzeba dbać, odpowiednio czyścić i pielęgnować, inaczej konsekwencje mogą być spore. Z pewnością przekonał się o tym gość, który nie mył swoich dredów przez 10 lat!

IKEA PRZYPOMINA, ŻE W JEJ SKLEPACH NIE WOLNO UPRAWIAĆ SEKSU I SIĘ MASTURBOWAĆ. SIEĆ ODPOWIADA NA VIRALOWE NAGRANIE [WIDEO]

 

Dredy nie myte przez 10 lat - widok w umywalce był okropny [WIDEO]

Wyobrażacie sobie, by nie myć 10 lat włosów, a przy okazji jeździć na festiwale, wakacje i w wiele innych miejsc? Brzmi trochę dziwnie, tym bardziej gdy posiada się dredy, o które trzeba dbać, a gdy się tego nie robi, cały brud zbiera się we włosach, a niektóre dredy potrafią nawet zapleśnieć! Jak w ogóle wygląda proces mycia dredów po 10 latach? Tego możecie dowiedzieć się z poniższego nagrania. Ostrzegamy, scena z myciem dredów w zlewie, nie jest dla każdego.


MĘŻCZYZNA HUŚTAŁ SWOJE DZIECKO NA BALKONIE. NIEPOKOJĄCE NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz