Według gwiazdy 'Gambitu królowej', serial pokazał, że szachy są seksi

i

Autor: screen: https://youtu.be/6Catqs6_Ct4

Według gwiazdy 'Gambitu królowej', serial pokazał, że szachy są seksi

2021-03-26 10:00

Netflix ma na swoim koncie wiele produkcji, które z biegiem czasu okazały się prawdziwymi hitami, zyskując wielu fanów. Tak z pewnością jest w przypadku 'Gambitu królowej', który stał się niezwykle popularny. Według Anyi Taylor-Joy, serial przyczynił się do innego postrzegania szachów

Netflix wypuścił wiele bardzo dobrych produkcji, które z biegiem czasu okazały się prawdziwymi hitami. Z pewnością, jedną z takich produkcji jest 'Gambit królowej', który cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak twierdzi odtwórczyni głównej roli, to właśnie dzięki tej produkcji, pokazano, że szachy są nadal interesujące.

Co tam w środku gra? - The Cure

Gambit królowej pokazał, że szachy są seksi

Anya Taylor-Joy, która wciela się w główną postać, przyznała w wywiadzie dla 'Vanity Fair', że nie spodziewała się takiego sukcesu produkcji:

Dotrze to do mnie pewnie za pięć lat. Dopiero wtedy pewnie zrozumiem naprawdę skalę tego, co się stało. Na planie żartowaliśmy, że przywrócimy szachom seksapil. Nie sądziliśmy, że naprawdę ludzie tak to odbiorą. Nikt przy zdrowych zmysłach nie chodziłby, rozpowiadając, że ożywi na nowo grę w szachy.

Pozostaje tylko czekać na kontynuację serialu.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny