HBO GO

i

Autor: HBO GO / screen z Youtube HBO GO HBO GO

HBO GO pozbędzie się filmowych perełek! Co zniknie z platformy?

2021-03-25 10:11

Przedłużający się w nieskończoność lockdown zmusza nas do pozostania w domach, a co za tym idzie coraz częściej sięgamy do serwisów streamingowych celem oderwania się od otaczającej rzeczywistości i nadrobienia filmowych oraz serialowych zaległości. Do wyboru mamy bardzo bogatą ofertę VOD, ale niestety jeden z gigantów tego rynku - HBO już zapowiedział, że zrobi duże porządki w swojej bibliotece wideo. Sprawdzamy, co zniknie z HBO GO!

HBO GO szykuje porządki. Niestety będą one polegać na usunięciu z serwisu ponad 70. tytułów. Są wśród nich perełki, które warto obejrzeć zanim telewizyjny potentat naciśnie klawisz backspace i na trwałe wyrzuci je z serwisu oraz aplikacji mobilnej.

HBO GO - co zniknie z serwisu?

HBO GO pozbędzie się filmowych perełek wraz z końcem marca 2021 roku. To ostatnia chwila na to aby jeszcze móc zobaczyć filmowe dzieło Quentina Tarantino - tak, Pewnego razu... w Hollywood, ma zostać skasowane z platformy! Tutaj sprzątanie jednak się nie kończy. Fanom kina takiego twórcy jak Jorgos Lantimos na pewno nie trzeba przedstawiać. To właśnie on odpowiada w pełni za produkcję, którą oglądając przenosimy się do XVIII wieku na brytyjski dwór. Opary absurdu i groteskowa otoczka z domieszką surrealizmu - Faworyta będzie dostępna do 25 marca 2021 roku.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Oprócz tych kasowych produkcji właściciele HBO GO postanowili pożegnać się również z serią Star Trek w reżyserii J.J. Abramsama, czyli wysokobudżetowym serialem, który urozmaicony jest wyjątkowymi efektami specjalnymi. 

HBO GO - lista filmów do usunięcia

HBO GO pozbędzie się filmowych perełek, a oto dokładna lista produkcji, które warto zobaczyć, zanim zostaną na stałe skasowane z platformy streamingowej.

  • 25 marca: Trust, Faworyta
  • 29 marca: Pełzająca śmierć, HBO EXCLUSIVE: Koncert urodzinowy Edyty Górniak
  • 31 marca: Śnieg na wodę, Meda, czyli nieco ciemniejsza strona życia, Pedagożka, Genesis, Jakiś czas później, Podnieby azyl, Star Trek W ciemność, Star Trek Ona Czarna eskadra, Czarownica, Gia, Wielcy malutcy, Porażki chirurgii plastycznej, Sfreakowani, Ekipa Brooklyn Boogie The More You Ignore MeNagle, Uwięzieni, Diagnosis Bipolar: Five Families Search for Answers, W głowie się nie mieści, Obywatel Xf, Zagadki Hailey Dean: Śmierć na receptę, Experience – Koncert w Berlinie, Siła nadziei, Konsekwencje, Oda do radości, Cała twoja, Rzym, Świadek, Pochowaj me serce w Wounded Knee, Wojny w Pentagonie, Tłumacz, My, zwierzęta, Małe kobietki, Wale Widok z góry, Agenci John Adams Mapplethorpe, Tylko Szczęśliwy, Lazzaro, Uwaga na goryla, Urok, Muppety, Niebieski pył, Forrest Gump, Zły Mikołaj, Kosmiczna załoga, Pewnego razu… w Hollywood, Za niebieskimi drzwiami, Krzyżówkowe zagadki: Przeklęty klejnot, Dom Saddama, Mała Brytania w Ameryce, Dla Nedy
Sonda
Z jakiego serwisu korzystasz?