Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

Warszawskie kluby rockowe potrzebują pomocy! Jak wesprzeć ulubione miejscówki?

2020-11-17 13:23

Pandemia koronawirusa zatrzymała całą branżę rozrywkową, która obecnie jest w coraz większych tarapatach. Dwa warszawskie kluby rockowe walczą o przetrwanie w ciężkich czasach i proszą o wsparcie.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wygląda na to, że jeszcze trochę będziemy musieli poczekać, aż wszystko wróci do normy. Niestety, czekanie i każdy dzień zwłoki jest dosłownie zabójczy dla organizatorów wydarzeń i klubów, które mocno odczuwają brak możliwości organizowania wydarzeń. Dwa warszawskie kluby rockowe znalazły się w tarapatach i zmuszone są prosić o pomoc.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Potok i VooDoo Club potrzebują pomocy! Jak wesprzeć rockowe kluby w Warszawie?

Na stronach klubów Potok i VooDoo Club pojawiły się posty z linkami do zbiórek na portalach Crowdfunding. Jak możemy przeczytać na opisie zbiórki klubu Potok:

Tym razem to Potok potrzebuje pomocy! W zamian sława, koszulki i karnety na przyszłe koncerty! Kliknij: https://patronite.pl/Potok#YouWillNeverRockAlone! To hasło przewodnie społeczności naszego klubu ( nie tylko muzycznego)

To dzięki Wam to wszystko było możliwe! Te wszystkie akcje charytatywne, wyjazdy, koncerty, imprezy, wesela i dyskusje po świt! Jesteśmy szczęśliwi że współtworzyliśmy taką społeczność!

Teraz my potrzebujemy Waszego wsparcia. By przetrwać najbliższy okres zdecydowaliśmy się na współpracę z serwisem Patronite.pl. Każda cegiełka przekazana przez Was pomoże nam w utrzymaniu zamkniętego na czas pandemii klubu. Pierwszy lockdown z trudem przetrwaliśmy, Drugiego już nie damy rady.

Pomóżcie nam, jak nie macie możliwości finansowych to chociaż #udostępnijcie informację o naszym profilu na Patronite.pl!

LINK DO ZBIÓRKI KLUBU POTOK

Z kolei klub VooDoo napisał na swojej zbiórce:

Historia lubi się powtarzać i po raz kolejny - lockdownem którego nie ma ;) - zostaliśmy zmuszeni przez (NIE)rząd do zamknięcia klubu.

DRUGI RAZ W TYM ROKU (sic!) w zasadzie z dnia na dzień i nie wiadomo na jak długo.

Oczywiście wszystko to dzieje się bez planu, strategii i pomysłu a przede wszystkim bez pomocy (choć bardziej pasowałoby tu słowo odszkodowania...) ze strony NIE(rząd)u.

Mimo że spełnialiśmy nałożone wymogi sanitarne i mieliśmy zaplanowany kalendarz do końca 2020 - ponownie nie możemy działać :(

W związku z tym że nie możemy pracować i organizować Wam koncertów, imprez i pokazów - nie pozostaje nam nic innego jak ponownie zwrócić się DO WAS - naszych fanów, sympatyków, przyjaciół i klientów - o WSPARCIE

Wiemy że sytuacja wielu z Was jest gorsza niż w marcu i wszyscy jesteśmy już doprowadzeni do ostateczności ale jak mówi stare porzekadło "w grupie siła", a każda złotówka od Was pozwoli nam dłużej przetrwać tą drugą covidową hibernację i wrócić do Was z pełnią sił (co jak już raz pokazaliśmy w czerwcu - jest możliwe - o ile pozwolą NAM pracować a WAM do nas przychodzić).

Poza możliwością wsparcia w dowolnej sumie na zrzutce, zachęcamy również do zajrzenia na stronę naszego VooDoo sklepu (https://www.voodooclub.pl/sklep/) gdzie można zakupić klubowe koszulki, kubki oraz maseczki.Z góry dziękujemy również za wszystkie formy wspierania nas słowem, postem i udostępnieniem, czy (w przypadku całej branży) SPACEREM ;)

LINK DO ZBIÓRKI KLUBU VOODOO