W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - zapowiedziano kontynuację polskiego slashera

i

Autor: screen: https://youtu.be/jSMh6YbNkk0

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - zapowiedziano kontynuację polskiego slashera

2021-09-10 11:17

Polska nie ma na koncie zbyt wielu horrorów, jednak w ostatnich latach to pole jest coraz bardziej eksplorowane przez twórców. Po całkiem sporym sukcesie filmu 'W lesie dziś nie zaśnie nikt', ogłoszono, że powstanie druga część filmu!

Polska nie ma za dużo horrorów na swoim koncie, jednak w ostatnich latach twórcy starają się eksplorować ten gatunek trochę odważniej i to z całkiem niezłym wynikiem. Film 'W lesie dziś nie zaśnie nikt' stał się w pewnym momencie hitem Netflixa i jak się okazuje, będzie druga część! Kiedy możemy się jej spodziewać?

EskaROCK Live! - koncert Happysad

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - kiedy premiera kontynuacji horroru?

Jak powiedział o drugiej części reżyser filmu, Bartosz M. Kowalski:

Rodzima kinematografia nie miała szczęścia do kina grozy i dziś horror w Polsce praktycznie nie istnieje. A przecież to pierwotny gatunek kina, który od zawsze cieszył się zainteresowaniem widzów. Jako pasjonat horrorów od dziecka, od lat marzyłem, żeby robić takie kino. I mam nadzieję, że nasz slasher choćby uchyli drzwi do tego gatunku w naszym kraju.

Netflix postanowił podgrzać atmosferę i zapowiedział drugą część horroru na październik 2021! Dokładna data nie jest znana, ale wygląda na to, że jesień upłynie pod znakiem horroru.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć