Motley Crue - pożegnalna trasa koncertowa w Europie

i

Autor: fot. FB MC

Vince Neil pokonany przez koncert! Muzyk nie zdołał zagrać do końca

2021-06-02 12:17

Vince Neil z zespołu Motley Crue postanowił zagrać swój pierwszy koncert po zakończeniu pandemii i poluzowaniu restrykcji. Niestety nie możemy powiedzieć, że zgromadzeni pod sceną fani muzyka byli zachwyceni jego występem, ponieważ ten nie był w stanie go nawet skończyć. Co takie stało się, że Vince po prostu padł podczas swojego występu? Koniecznie zobaczcie nagranie, które przedstawia całą, niezbyt komfortową dla gwiazdora, sytuację.

Pomimo tego, że wydawało się, iż po okresie lock downu artyści powinni być wypoczęci i w pełni gotowi do powrotu na scenę, niektórzy jednak nie są w doskonałej formie.

Vince Neilnie nie dał rady zagrać do końca

Vince Neil z formacji Motley Crue nie dał rady zagrać do końca swojego pierwszego koncertu po zakończeniu pandemii i poluzowaniu restrykcji. Muzyk wystąpił na Boone River Valley Festiwal, ale pomimo szczerych chęci nie zdołał dokończyć swojego występu i tym samym bardzo rozczarował swoich fanów.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Niestety muzyk nie tylko nie był w doskonałej formie, ale miał też spore problemy ze swoim głosem, co było słyszalne i widoczne już od jakiegoś czasu. Newralgicznym momentem podczas.opisywanego występu była próba wykonania „Helter Skelter” The Beatles.

Vince Neilnie przeprasza fanów przybyłych na jego koncert

Vince Neilnie przeprosił swoich fanów przybyłych na jego koncert w ramach Boone River Valley Festiwal. Artysta poddał się dopiero w chwili gdy zaczął śpiewać Girls Girls Girls. Dopiero wtedy zrezygnował z dalszego występu i skierował do fanów swoje przeprosiny - Bardzo mi przykro. Od dawna nie graliśmy. Straciłem głos. Kochamy was i mamy nadzieję, że zobaczymy się następnym razem - powiedział kończąc Vince.

Sonda
Czy wybierzesz się na koncert Dawida Podsiadło?