Venom 2 - TRAILER trafił do sieci. W filmie zobaczymy Woody'ego Harrelsona

i

Autor: screen: https://youtu.be/-ezfi6FQ8Ds

Venom 2 - TRAILER trafił do sieci. W filmie zobaczymy Woody'ego Harrelsona

2021-05-11 9:03

Kontynuacja Venoma jest oczekiwana przez fanów, którzy mimo nieprzychylnych recenzji, polubili film z Tomem Hardym. Po miesiącach spekulacji,w końcu dostaliśmy zwiastun filmu, w którym możemy zobaczyć Woody'ego Harrelsona.

Gdy film 'Venom' pojawił się na ekranach kin, krytycy nie patrzyli na niego zbyt przychylnie, jednak nie zniechęciło to fanów. Do teraz miłośnicy postaci, uważają, że film był dobry i czekają na kontynuację, która poniekąd została zapowiedziana w scenie po napisach. Teraz już wiemy, że druga część się pojawi, a do tego możemy zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji!

Co tam w środku gra - Yugoton

Venom 2: Let There Be Carnage - TRAILER. W filmie pojawi się Woody Harrelson

W postać Eddiego/Venoma wcieli się oczywiście Tom Hardy, zaś w postać brutalnego Carnage'a wcieli się Woody Harrelson, który pojawił się w specjalnej scenie po napisach. Premiera drugiej części Venoma została zaplanowana na 24 września i jeżeli nic się nie zmieni, film zobaczymy w kinach. Fani zadają sobie pytanie, czy w filmie zobaczymy Spider-Mana? Plotki mówią, że tak, jednak nic nie zostało oficjalnie potwierdzone/ Zobaczcie TRAILER Venoma 2: