Stranger Things 4 - TRAILER. Kolejna odsłona, doczekała się psychodelicznej zapowiedzi

i

Autor: Materiały prasowe

Stranger Things 4 - TRAILER. Kolejna odsłona, doczekała się psychodelicznej zapowiedzi

2021-05-07 10:05

Stranger Things to list miłosny do klasycznych filmów gatunkowych z lat 80-tych, które porwały całe pokolenie. Po miesiącach oczekiwania i przerw związanych z pandemią, otrzymaliśmy zwiastun 4 sezonu serialu! Zapowiedź jest wyjątkowo mroczna i poniekąd cofa nas do pierwszego sezonu.

Od momentu premiery w 2016 roku, Stranger Things stał się światowym fenomenem i zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do tak prestiżowych nagród jak: Emmy, Złote Globy, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, People's Choice Awards, MTV Movie & TV Awards, Teen Choice Awards i wiele innych. Serial był trzykrotnie nominowany do Emmy w kategorii najlepszy serial dramatyczny i jest jednym z najchętniej oglądanych tytułów Netflix. Trzeci sezon był oglądany w ponad 40 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech dni od premiery (to więcej niż jakikolwiek inny film lub serial Netflix w tym okresie) oraz w 64 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech tygodni. Nie dziwne, że wiele osób czeka na 4 sezon i w końcu po miesiącach czekania, otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, który cofa nas poniekąd do pierwszego sezonu.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Stranger Things 4 - TRAILER. Kolejna odsłona doczekała się psychodelicznej zapowiedzi

W zapowiedzi 4. sezonu Stranger Things otrzymaliśmy scenę z tajnego laboratorium, gdzie przeprowadzano testy na wyjątkowych dzieciach. To cofnięcie się do wydarzeń z pierwszego sezonu i trudno obecnie powiedzieć, czy to co widzimy to jakieś wspomnienie czy może wydarzenie, które pojawi się w czwartym sezonie. Zobaczcie zapowiedź:

Dokładna data premiery czwartego sezonu nie jest jeszcze znana.

Sonda
Co myślisz o tym serialu?