Ukulele stało się znowu popularne! W @ktywacji możecie zgarnąć taki instrument, jeżeli nam coś zagracie

i

Autor: Materiały prasowe

Ukulele stało się znowu popularne! W @ktywacji możecie zgarnąć taki instrument, jeżeli nam coś zagracie

2021-04-23 12:43

Ukulele wróciło w wielkim stylu i znowu wiele osób chce na nim grać. Świetnie się składa, bo w @ktywacji mamy dla was profesjonalne ukulele, które chętnie wam oddamy. Nie ma jednak tak łatwo, musicie nam coś zagrać, jednak byście nie czuli się speszeni, daliśmy przykład i sami coś zagraliśmy.

O ukulele powstały memy i różne zabawne historie, jednak nie da się nie zauważyć, że ten niepozorny instrument wraca w wielkim stylu. Jeżeli czujecie, że ukulele powinno być w waszym domy, to dobrze się składa, bo mamy takowe do oddania. Nie ma jednak nic za darmo, chcemy, byście dla nas coś zagrali i sami dajemy przykład jak to zrobić.

Ukulele do zgarnięcia w Esce ROCK! Musisz nam coś zagrać, ale sami dajemy przykład

Już w poniedziałek (26.04) od 6-tej w @ktywacji możesz zdobyć najmodniejszy instrument świata, ukulele firmy be Joe. Nagraj solo lub w zespole fragment swojego ulubionego rockowego kawałka i wyślij nam w wiadomości audio na messengerze. Najzabawniejszy lub najoryginalniejszy wykon nagrodzimy Ukulele! Żeby nie było, że chcemy od was nagrania i sobie siedzimy w studiu tylko. Poniżej możecie sprawdzić, jak my wykonaliśmy kultowy numer The White Stripes, używając dziecięcych intrumentów: