Ozzy Osbourne pojawi się w dokumencie o kultowym studiu, gdzie między innymi Black Sabbath pracowało nad 'Paranoid'

i

Autor: screen: https://youtu.be/luK6HzYvhI4

Ozzy Osbourne pojawi się w dokumencie o kultowym studiu, gdzie między innymi Black Sabbath pracowało nad 'Paranoid'

2021-04-23 10:32

Przez lata kariery, Ozzy Osbourne zwiedził nie jedno studio nagraniowe, jest jednak pewne miejsce, które można nazwać kultowym i przełomowym dla wielu grup. Zapowiedziano dokument na temat kultowego studia Rockfield, w którym Black Sabbath pracowało nad 'Paranoid'.

W słynnym studiu Rockfield nagrywały takie zespoły jak: Budgie, Queen, Rush, Judas Priest, Oasis czy Coldplay, z kolei zespół Black Sabbath ćwiczył tam materiał do płyty 'Paranoid'. Powstał specjalny dokument 'Rockfield: The Studio On The Farm', który pokazuje historię studia i kultowych płyt tam nagrywanych. W filmie pojawi się Ozzy Osbourne, który opowie o swoich wspomnieniach związanych ze studiem.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Ozzy Osbourne pojawi się w dokumencie o kultowym studiu Rockfield

Ozzy wspomina czasy, gdy Black Sabbath ćwiczyli w studiu materiał do kultowej płyty 'Paranoid'. Pojawi się też kilka anegdot związanych z miejscem, które z pewnością zaciekawią fanów rockowego grania. Za dystrybucję filmu odpowiada Abramorama, a premiera odbędzie się w w sieci. Dyrektor Abramoramy mówi:

Rockfield ma szczególne miejsce w historii muzyki, a Hanna stworzyła wspaniały, dociekliwy film wypełniony wspaniałymi historiami, wspaniałą muzyką i rozrywką.

Zobaczcie zwiastun filmu:

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?