UFO na żywo w telewizji - dziennikarze nie wierzyli co złapała kamera [VIDEO]

i

Autor: UFO na żywo w telewizji - dziennikarze nie wierzyli co złapała kamera [VIDEO]/SCREEN: youtube.com/user/woah11ify

UFO kilkukrotnie wyleciało z krateru? Są na to dowody!

2021-05-14 15:37

Kolejne szokujące informacje docierają do nas tym razem z Meksyku. Nawet naukowcy nie są w stanie logicznie wytłumaczyć znaków, które nagle pojawiły się nad jednym z tamtejszych wulkanów. W sieci zawrzało, a internauci wciąż prowadzą burzliwą dyskusją na temat tego czy to przypadkiem nie UFO. Niektórzy idą nawet o krok dalej i sugerują, że to meksykańskie wzgórze to tajna baza kosmitów! Sprawdzamy doniesienia w tej sprawie.

Okolice słynnego wulkan Popocatépetl słyną z tego, że już kilkukrotnie w tym rejonie obserwowano zjawiska paranormalne, których nada nie udało się wyjaśnić naukowcom, badaczom oraz naocznym świadkom.  

UFO pojawiło się na niebie w Meksyku?

Czy to właśnie UFO pojawiło się na niebie w Meksyku? Tego nadal nikt nie może udowodnić, ale pewnym jest, że zauważono niezidentyfikowane obiekty latające, które nie przypominały niczym rzeczy i maszyn, które znamy. Okoliczni mieszkańcy twierdza jednogłośnie, że w ostatnim czasie zaobserwowali wielokrotnie tajemnicze obiekty UFO. Rozmaite przedmioty miały krążyć nad kraterem wulkanu - startować i lądować w tej okolicy.

Kosmici wśród gwiazd | ESKA XD - Hotplota #4

Miłośnicy teorii spiskowych podejrzewają, że to tajna baza UFO, a ze snutych przez nich teorii ma wynikać, że obiekty, które widzieli mieszkańcy to tajne statki kosmiczne.

UFO na nagraniu wideo?

Czy to faktycznie UFO zostało uwiecznione na nagraniu wideo? Internauci nie są zgodni co to tak postawionej tezy. Poniższe filmiki faktycznie przedstawiają dziwne obiekty unoszące się nad ziemią, jednak nie ma pewności co do tego czym one są. Jedno jest pewne - z niezależnych ekspertyz wynika, że nagrania nie zostały zmanipulowane i przerobione. Konieczne zobaczcie nagrania i sami oceńcie czy to faktycznie może być UFO!

Sonda
Czy widziałeś kiedyś UFO?