UFO istnieje czy nie? Jest oficjalny raport na temat niezidentyfikowanych obiektów latających

i

Autor: freeimages.com/Jorge bermudez

UFO istnieje czy nie? Jest oficjalny raport na temat niezidentyfikowanych obiektów latających

2021-07-07 11:23

O UFO słyszy się od wielu lat, jednak zawsze wszystko jest sprowadzane do sfery plotek, czegoś zabawnego i teorii spiskowych, w które wierzą tylko ich zwolennicy. Opublikowano oficjalny raport na temat UFO, który wyjaśnia, jak to właściwie jest z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.

Temat UFO wraca co jakiś czas do dyskusji publicznej i zawsze jest tak, że jedni traktują go z przymrużeniem oka, a inni mocno ekscytują się każdym nowym doniesieniem w tym temacie. W końcu pojawił się kolejny raport na temat niezidentyfikowanych obiektów latających. Jak to w końcu jest? UFO istnieje, a może to tylko wymysł?

Co tam w środku gra? - Rammstein

UFO istnieje czy nie? Jest oficjalny raport w tej sprawie

Dokładnie 70 lat temu, w amerykańskiej armii powołano specjalną jednostkę do spraw UFO, która cały czas działa i bada przypadki niezidentyfikowanych obiektów latających. W końcu ujawniono oficjalny raport na ten temat i... nie ma raczej fajerwerków. 

Na ośmiu stronach dokumentu możemy się dowiedzieć, że amerykański wywiad nie wie za dużo o UFO. Oczywiście, przyznano, że zanotowano spotkania z obiektami niemożliwymi do zidentyfikowania, jednak, nie określono jednoznacznie co to jest. Wywiad zanotował 144 przypadki takich spotkań i nie potrafiono określić czy to obca cywilizacja, czy może anomalie pogodowe. Mówiąc najprościej, jesteśmy w tym samym miejscu co wcześniej, a teorie spiskowe mogą żyć swoim życiem.

Sonda
Czy ujawnianie informacji o UFO przez rządy w ostatnich latach sprawiło, że zmieniłeś pogląd na tę sprawę?