„Ty” – 5. sezon oficjalnie powstanie. Kiedy premiera nowych odcinków?

i

Autor: materiały promocyjne Netflix „Ty” – 5. sezon oficjalnie powstanie. Kiedy premiera nowych odcinków?

Netflix

„Ty” powróci z 5. sezonem. Kiedy zobaczymy nowe odcinki hitu Netfliksa?

2023-03-24 16:44

„Ty” (w oryginale „You”) to popularny thriller Netfliksa z gatunku quilty pleasure, który nie tak dawno doczekał się 4. sezonu i choć historia Joego Goldberga wydawała się być zakończona, streamer dał zielone światło na realizację kontynuacji. Czekają nas jednak istotne zmiany.

„Ty” po raz piąty. Morderczy i niezrównoważony psychicznie Joe Goldberg nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i powróci do nas w kolejnej odsłonie serialu. Dojdzie jednak do wymiany ekipy twórczej, co może przełożyć się na formułę i sposób narracji serialu.

„Ty” – 5. sezon oficjalnie powstanie. Kiedy premiera nowych odcinków?

Stanowisko showrunnerów, piastowane dotąd przez Serę Gamble i Grega Berlantiego, zajmą Michael Foley i Justin W. Lo, związani wcześniej z projektem jako producenci wykonawczy. Powodem tej wolty ma być chęć  Gamble’a i Berlantiego do spróbowania swoich sił przy innej produkcji.

W roli głównej powróci oczywiście Penn Badgley. Możemy się też spodziewać powrotu Charlotte Ritchie jako jego ukochanej Kate. Szczegóły związane z obsadą (jak i fabułą) nie zostały jednak ujawnione. Dowiedzieliśmy się za to, że „Ty” doczeka się 5. sezonu w 2024 roku. Na dokładną datę premiery przyjdzie nam jednak trochę poczekać.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Źródło: „Ty” powróci z 5. sezonem. Kiedy zobaczymy nowe odcinki hitu Netfliksa?