Twórcom Cyberpunk 2077 grozi pozew? Kolejne problemy CD PROJEKT RED

i

Autor: screen: https://youtu.be/LembwKDo1Dk

Twórcom Cyberpunk 2077 grozi pozew? Kolejne problemy CD PROJEKT RED

2020-12-21 12:04

Cyberpunk 2077 okazał się grą, która wymaga jeszcze wiele pracy i jak widać, problemy gry się mnożą. Oprócz licznych błędów, przez które gracze zwracają grę, firmie CD PROJEKT RED może grozić pozew zbiorowy.

Cyberpunk 2077 był zapowiadany jako gra przełomowa i taka, która zrewolucjonizuje rynek, wyznaczając kierunek na długie lata. Niestety, liczne wpadki i brak dopracowywania może pogrążyć CD PROJEKT RED, który ma ostatnio same kłopoty. Teraz okazuje się, że firmie może grozić pozew zbiorowy!

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Cyberpunk 2077 pogrąży CD PROJEKT RED? Przeciwko firmie może być skierowany pozew zbiorowy

Cyberpunk 2077 jest długo zapowiadaną grą, która niestety nie wyszła najlepiej. Podczas rozgrywki można napotkać wiele błędów, które uniemożliwiają dobrą zabawę i często przez nie nie można przejść danego poziomu. To jednak nie koniec kłopotów CD PROJEKT RED, ponieważ firmie może grozić zbiorowy pozew. 

Kancelaria Wolf Haldenstein Adler Freeman & Herz LLP, która chwali się, że wygrała dla swoich klientów w sprawach już prawie 7 miliardów dolarów, ma na celowniku CD PROJEKT RED. Chodzi o sprawdzenie, czy firma nie wprowadziła swoich akcjonariuszy i inwestorów w błąd.

Wolf Haldenstein poszukuje osób, które zainwestowały w deweloperów i zakupiły ADR (American Depositary Receipts), a przez co straciły pieniądze. Może to być dłuży proces, jednak czarne chmury zbierające się nad CD PROJEKT RED, nie przeszkadzają w sprzedaży Cyberpunka. Gra nadal ma wielu zadowolonych graczy, którzy oceniają rozgrywkę bardzo wysoko.