Twórca filmowego Władcy Pierścieni, nakręcił dokument o The Beatles. Jest pierwszy zwiastun

i

Autor: screen: https://youtu.be/UocEGvQ10OE

Twórca filmowego Władcy Pierścieni, nakręcił dokument o The Beatles. Jest pierwszy zwiastun

2020-12-22 10:20

Historia grupy The Beatles jest tak ogromna i ciekawa, że trudno się dziwić, że cały czas powstają nowe filmy dokumentalne na temat grupy. Tym razem Peter Jackson postanowił podjąć temat kultowego zespołu. Mamy także pierwszy fragment filmu.

Zespół The Beatles ma tak bogatą historię, że cały czas pojawiają się nowe publikacje i filmy dokumentalne na temat grupy. Tym razem za temat wziął się Peter Jackson, który ma zamiar pokazać koniec działalności kultowego zespołu. Co wiemy na temat filmu 'The Beatles: Get Back'?

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Peter Jackson pokaże, jak wyglądał koniec kariery zespołu The Beatles

O filmie mówiło się jakiś czas temu, była nawet zaplanowana premiera na wrzesień 2020, jednak wytwórnia Disney doszła do wniosku, że przez sytuację na świecie, lepiej przełożyć datę na 27 sierpnia 2021.

Dokument Jacksona ma być pewnego rodzaju rozwinięciem filmu 'Let It Be' z 1970 roku, który dokumentował sesje nagraniowe grupy. Produkcja ma zostać wzbogacona o niepublikowane materiały, które ukażą, w jakiej atmosferze powstawał album. Jak powiedział Paul McCartney:

Cieszę się, że Peter sięgnął do naszych archiwów i postanowił zrobić film, który opowie prawdę o sesjach nagraniowych The Beatles.

Zobaczcie obszerny fragment filmu, który trafił do sieci: