Toyah i Robert Fripp przerabiają Sex Pistols i znowu robią zamieszanie

i

Autor: screen: https://youtu.be/oZZmFG07OVs

Toyah i Robert Fripp przerabiają Sex Pistols i znowu robią zamieszanie

2021-07-13 9:44

Robert Fripp i jego żona Toyah nie raz już zaskoczyli, prezentując covery znanych numerów w zabawny sposób. Tym razem, wesołe małżeństwo postanowiło zagrać numer Sex Pistols i oczywiście, nie obyło się bez zaskakiwania widza.

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Po świetnie przyjętych coverach Black Sabbath, Led ZeppelinGuns N’ Roses, czy System Of A Down, przyszedł czas na cover Sex Pistols. Oczywiście, nie jest to zwykła przeróbka, tylko cover pełny dziwnych rzeczy na ekranie.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Robert Fripp i Toyah przerabiają Sex Pistols i znowu wywołują zamieszanie

Małżeństwo postawiło na mocny makijaż, irokezy i oczywiście wyzywający strój, którego niektóre części musiały zostać ocenzurowane. Tym razem jest dziwniej niż ostatnio i jak widać, fanom się to podoba! Komentarze są pozytywne i zachęcają małżeństwo do kolejnych nagrań, które oczywiście muszą być w tym samym stylu! Zobaczcie, jak wesołe małżeństwo przerobiło numer 'Pretty Vacant', stawiając na mocny erotyzm:

To już ponad rok, od kiedy gitarzysta King Crimson postanowił ze swoją żoną przerabiać znane numery. Nagrania małżeństwa są prawdziwym hitem i mają rzeszę oddanych fanów.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć